Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Garanti kazançlı kasko aracınıza istediğiniz şekilde kasko yaptırmanızı sağlayan avantajlı kasko sistemidir. Garanti Kazançlı Kasko ürününün özelliklerini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Garanti Kazançlı Kasko çok avantajlı kasko ürünüdür. Garanti Bankası tarafından sunulan bu kasko hizmeti sayesinde aracınıza istediğiniz kaskoyu yaptırabilirsiniz. Garanti Kazançlı Kasko ürünü modüler bir yapıya sahiptir. Yani bu kaskoya istediğiniz özelliği eklemeniz ve çıkarmanız mümkündür. Böylece kaskonuzun kapsamını siz belirleyebilirsiniz.

Garanti Kazançlı Kasko’nun Avantajları Nelerdir?

Garanti Kazançlı Kasko modüler yapıda olması ve müşterinin istediği özelliği ekleyip çıkarabilmesi sayesinde istediği kapsamda bir kasko ürününü müşteriye sunar. Bu sayede müşterinin istediği teminatları ve ek hizmetleri seçmesi mümkündür. Ayrıca araç sahibi isterse kasko fiyatını tercihlerine göre düşürebilir.

Garanti Kazançlı Kasko’nun bir diğer avantajı da Garanti Bankası müşterisi olmanın zorunlu olmamamasıdır. Yani siz Garanti Bankası müşterisi olsanız da olmasanız da kredi kartınızı kullanarak Garanti Kazançlı Kasko yaptırabilirsiniz. Ancak ödemenizi Garanti Bonus Kart ile yapmayı tercih ederseniz harcamanızdan yüzde 10 bonus kazanırsınız. Bu ödemeyi kartınızdan tek çekim yaparsanız yüzde 5 indirim kazanırsınız.

Garanti Kazançlı Kasko Nasıl Yaptırılır?

Garanti Kazançlı Kasko yaptırmak isterseniz sadece bir dakika içinde bankadan teklif alabilirsiniz. Kasko ödemelerinizi Garanti Bankası müşterisi olmasanız da kredi kartınızla yapabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ödemenizi Garanti Bonus kartla yaparsanız yüzde 10 bonus kazanabileceğiniz gibi, tek çekim yaparsanız yüzde 5 indirim kazanırsınız.

Garanti Kazançlı Kasko aldığınızda BP’den yapacağınız akaryakıt harcamalarında yıl sonuna kadar geçerli olan yüzde 3 hediye yakıt da kazanırsınız. Garanti Kazançlı Kasko yaptırmadan önce teminat seçeneklerini ayrıntılı şekilde incelemeniz şarttır. Çünkü bu teminatların geçerli olma durumları herhangi bir kaza yaşamanız hâlinde size çok lâzım olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Çeyiz Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Kazançlı Kasko Teminat Seçenekleri Nelerdir?

Garanti Kazançlı Kasko ürününü üç paketi mevcuttur. Bunlar Çarpma-Çarpışma Paketi, Hırsızlık Paketi, Beklenmeyen Olaylar Paketidir. Bu paketler sabit paketlerdir. Ancak Garanti Kazançlı Kaskonun farkı bu paketlerden hizmet çıkarabilmeniz ve bu paketlere hizmet ekleyebilirsiniz. Paketlere ekleyebileceğiniz hizmetler Sınırsız Yedek Araç Hizmeti ve Mini Onarım Hizmetidir.

Yukarıda sıraladığımız paketlere ek olarak Garanti Bankası müşterilerine özel indirimler sunmaktadır. Bu indirimler peşin hasarsızlık indirimi ve Euroko Sigorta özel anlaşmalı servistir. Garanti Kazançlı Kasko teminatlarının ayrıntılı özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Garanti Kazançlı Kasko Çarpma ve Çarpışma Teminatları

Garanti Kazançlı Kasko aracınızın sizin iradeniz dışında hareket etmesi ve durma hâlinde iken aracınıza motorlu ya da motorsuz araç çarpması durumlarını kapsar. Ayrıca aracınızın devrilme, düşme, yuvarlanma ve camının kırılması durumlarını da kapsar. Bunların yanı sıra kötü niyetli üçüncü şahısların hareketleri yüzünden oluşan ya da yetkisiz çekiciler yüzünden oluşan maddî zararları da kapsar.

Garanti Kazançlı Kasko yukarıda sıraladığımız durumların tümünde çilingir, acil yardım ve yol yardımı hizmetleri gibi Asistans Hizmetleri’ni kapsar. Ayrıca Ölüm durumunda kişi başı 10.000 TL, sürekli sakatlık durumlarında kişi başı 10.000 TL ve kişi başı 500 TL teminat sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.