İnternetten kredi kullanmak isteyen müşterilerine son derece fazla seçenek sunan Garanti Bankası aynı zamanda bu alanda pek çok hizmetin de öncüsü olarak kabul edilmektedir. Yurt dışındaki bankacılık sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip eden banka modern teknolojiyi günümüze uygun hale getirerek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bunlardan biride internetten kredi başvuru formu doldurulmasına izin verilmesidir.

İnternetten Kredi Çekme 

İnternet üzerinden şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan en iyi hizmetlerden birine sahip olan Garanti Bankası internet şubesi kullanıcılarının kredi başvurularını kredi notu ortalamalarının uygun olması durumunda hemen onaylayarak aynı gün içerisinde hesaplarına aktararak kredi kullandırımını gerçekleştirmektedir.

Garanti İnternetten Kredi

İnternet kredisi kullanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken Garanti Bankası internet sitesini ziyaret etmek, açılan ana sayfada bireysel krediler bölümünden kullanmak istediği kredi türünü tıklayarak açılan yeni sayfada kendisinden istenen bilgileri doğru bir şekilde eksiksiz olarak girmelidir. Bu bilgileri dolduran ve kredi başvuru formu bırakan kişilerin kredi başvuruları kimlik numaraları üzerinden incelenerek kredi notu ortalaması ve aylık gelir tutarı kredi kullanımına uygunsa kredi kullandırımları gerçekleştirilmektedir.