Her zaman ve her yerden bankacılık işlemlerinizi yapabilmenizi sağlayan Garanti İnternet yenilendi. İnternet bankacılığı artık çok daha hızlı ve işlem yapmak çok daha kolay. Garanti İnternet’e gelen yenilikler hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

Garanti İnternet, bankacılık işlemlerinizi 7 gün ve 24 saat boyunca istediğiniz yerden yapmanızı sağlayan bir hizmet. Müşteri numaranızla ya da T.C. kimlik numaranızla giriş yaparak her türlü işlemlerinizi yapmanızı sağlayan Garanti İnternet, sizi Garanti Bankası şubesine gitme derdinden de kurtarıyor.

Garanti İnternet sayesinde kredi kartı numaranızla sisteme giriş yaptığınızda sadece kredi karınızla ilgili gerçekçekleştirmek istediğiniz işlemleri yapabiliyorsunuz. Artık Garanti İnternet, dünya trendlerine göre hazırlanan yeni tasarıma sahip. Ana sayfa görünümü yenilenen hizmet artık size ilk girişinizde finansal bilgiler veriyor. Üstelik bu tasarıma Garanti Bankası müşterisi olan Garanti İnternet kullanıcılarından gelen yorumlara ve önerilere dayalı olarak yeni özellikler de eklendi.

Garanti İnternet’e Eklenen Yeni Özellikler

  • Garanti Bankası müşterileri Garanti İnternet’te pek çok yenilik bulabilecek.
  • Öncelikle ana sayfada istediğiniz kartlarınızın ya da hesaplarınızın özet bilgilerini görebileceksiniz.
  • Yine Ana sayfada sayfada bulunan grafik alanında kartlarınızın ya da hesaplarınızın hareketlerini ve günlük finansal durumunuzu izleyebileceksiniz.
  • Ana sayfayı istediğiniz bilgileri görebileceğiniz şekilde düzenleyebileceksiniz. Örneğin, hiçbir ödemeyi kaçırmamak için gelen bildirimleri ve size özel kampanyaları takip edebilirsiniz.
  • Artık finansal durumunuzu yönetmek ve geçmişe yönelik varlıklarınızı görmek için özet adımını kullanacaksınız.
  • Finansal durumunuzu yönetirlen yeni bilgi ve grafikleri kullanabileceksiniz.
  • Garanti İnternet’e gelen ve kullanıcıların işini kolaylaştıran diğer bir yenilik de hesap/kart ve ürün sayfalarındaki künyedir. Künye size, en çok gereksinim duyduğunuz ürünlerle ilgili temel bilgiler verir.
  • Yine ana sayfada bir bakışta, kolayca göremeyeceğiniz bir adım mevcuttur. Bu adıma isminizin bulunduğu yerin alt kısmından ulaşmalısınız. Burada size özel bir alan bulunmaktadır. Bu şekilde Kişisel Bilgilerinize, Hatırlatmalarınıza, Güvenlik Tanımlarınıza ulaşmanız mümkündür.
  • Yeni takvim tasarımına da ana sayfadan ulaşılabilmektedir. Takvim size aylık ve haftalık şekilde işlem listenizi gösterecektir.
  • Garanti İnternet’e gelen son yenilik olarak mobil uyumlu yapıya geçiş özelliğinden söz edebiliriz. Artık Garanti İnternet’e tabletinizden ya da telefonunuzdan giriş yaptığınızda işlemlerinizi yapmakta zorlanmayacaksınız.