Müşterilerine oldukça cazip koşullar altında hizmet sunmaya devam eden Garanti Bankası aynı zamanda ülkemizin en güçlü ve en çok müşterisi olan bankaları arasında da yer almaktadır. Bankanın sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin hesap açtırma işlemlerini yapmaları yeterlidir. İlk kez Garanti Bankası hesap açtırma başvurusunda bulunacak olan kişilerin işlemlerini Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Hesap açma başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin kimlik belgeleri ile kendilerine en yakın banka şubesini ziyaret ederek hesap açma taleplerini iletmeleri yeterli olacaktır. Garanti Bankası vadesiz hesap açtırmak isteyen kişilerin bu şekilde hesap açmaları mümkündür. Garanti Bankası altın hesabı açtırmak isteyen kişilerin de aynı yöntemi tercih etmeleri gerekmektedir.

Buna ek olarak Garanti Bankası internet şubesi kullanıcısı olan kişiler Garanti Bankası yatırım hesabı açtırmak, altın hesabı açmak ya da döviz hesabı açmak gibi ek hesapları açma işlemlerini kendileri yapabilmektedir. Bunun için Garanti Bankası internet şubesi üzerinden hesaplar bölümüne geçmek ve yeni hesap aç butonunu tıklayarak hesap açma linkini izlemeniz yeterli olacaktır.