En çok getiri sağlayan bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Garanti Bankası özellikle de interneti kullanan müşterilerine daha cazip kredi faiz oranları sunmaktadır. İnternetten vadeli hesap açmak isteyen müşterilerine Garanti e-vadeli hesap hizmetini sunmakta olup Garanti vadeli hesap faiz oranları bu şekilde daha da yukarıya çekilmektedir.

Garanti E Vadeli Hesap

Garanti Bankası internet şubesi kullanıcıları için özel olarak oluşturulan hizmetler arasında yer alan Garanti Bankası e-vadeli hesap kendi hesabınızı açma ve dilediğiniz zamanda kapatma imkanı sunar.

Garanti Bankası mevduat ürünleri arasında yer alan hesapta internet şubesi müşteri numarası ve şifreniz ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra açılan pencerede hesaplar bölümünden vadeli hesap ve hesap açma butonlarını tıklayarak yüksek faizli mevduat hesabı açma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası e-vadeli Hesap Getiri Hesaplama

Garanti Bankası internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Garanti Bankası hesap makinesi üzerinden kredi hesaplama işlemlerinin yanı sıra vadeli hesap getirisi hesaplama işlemlerinizi de yapmanız mümkündür.

Burada önemli olan hesaplama yaparken vadeli hesap getiri hesaplama seçeneğinin yerine e-vadeli hesap getiri hesaplama seçeneğini işaretlediğinizden emin olmaktır.

Garanti Bankası e-vadeli Hesap Mevduat Faiz Oranları

Garanti Bankası vadeli hesap faiz oranları seçilen vadeye ve bu vade için yatırılacak olan tutara bağlı olarak değişmekle beraber en düşük faiz oranı Garanti Bankası hoş geldin vadeli mevduat hesabı için uygulanan 11.50 faiz oranıdır.