Garanti e-Trader web uygulaması yatırımlarınız için kullanabileceğiniz ve işlemlerinizi çok daha pratik bir şekilde yapabileceğiniz uygulamadır. Garanti e-Trader web uygulamasının nasıl kullanıldığı hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

Garanti e-Trader web uygulaması hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bir uygulamadır. Garanti e-Trader anlık seans ve kur verilerini elde etmenizi, piyasalardaki son durumu takip etmenizi sağlar. Ayrıca bu uygulamada haberdar olmanız gereken tüm gelişmeleri, analizleri ve geçmiş verileri bulabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikleri tek bir ekrandan izleyebilirsiniz.

Tek ekran özelliği sayesinde izlemeniz gereken her bilgiyi tek ekranda görürsünüz ve bunlara bağlı olarak gelecek dönemlere yönelik tahminlerde bulunursunuz. Garanti e-Trader web uygulamasından hisse senedi alım satımı yapmak, teknik analizleri görmek ve daha pek çok işlemi pratik bir şekilde yapmak mümkündür.

Garanti e-Trader Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Garanti e-Trader web uygulaması yatırım dünyasında pek çok işlem yapmanızı sağlar. TradingView grafik alt yapısından yararlanarak derin analizler yapabilirsiniz. Hisse senedi piyasası ve VİOP üstünde analizler gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik elde ettiğiniz veriler gerçek zamanlıdır. Bu özellik, yatırım dünyasında işlem yaparken kullandığınız platformun sahip olması gereken en önemli özelliklerden biridir. Bu sayede kayıp yaşamazsınız.

Garanti e-Trader web uygulaması ile pay senedi emir gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca opsiyon sözleşmeleri emir gönderimleri ve vadeli işlemler için emir gönderimi de yapabilirsiniz. Bonolara ve tahvillere yönelik ve repo piyasalarına yönelik verileri takip edebilir, VİOP ve BIST hazır analiz tablolarını inceleyebilirsiniz.

Garanti e-Trader web platformunu tarayıcınız aracılığıyla kullanmanız mümkündür. Bu şekilde çok hızlı işlemler yapabilirsiniz. Üstelik tüm tarayıcılar aracılığıyla işlem yapabilirsiniz. Bunun için cihazlarınıza kurulum yapmanız gerekmez.

Garanti e-Trader web uygulamasında yaptığınız işlemler, uygulamanın yeni halinde yeni teknolojiyle birleştirilmiş durumdadır. Garanti Bankası ürünü olan Garanti e-Trader web uygulamasına internet şubesinden de giriş yapmanız mümkündür. Bunun için Garanti Bankası internet şubesinde Yatırım menüsüne girmeniz ve buradan Garanti e-Trader’a ulaşmanız gerekmektedir.