Bu yazımızda sizlere “ Garanti Çalışma – Mesai Saatleri ”  konusunu ele alıcaz. Ankara merkezli olarak ilk faaliyetlerine 1946 yılında başlayan Garanti Bankası yapılan yatırımlar ve büyüme hamleleri ile beraber bugün Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alırken aynı zamanda dünya çapında bir banka markası olma yolunda da emin adımlarla ilerlemektedir.

Garanti Bankası Açılış Kapanış 

Türkiye’nin en çok müşteriye sahip bankalarından biri olan ve bu nedenle sürekli olarak şubeleri yoğun olan Garanti Bankası bu nedenle hafta sonu açık şubeleri ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurmaya çalışmaktadır.

Garanti Bankası açılış saati olarak 09:00 saatini uygulamaktadır.

Garanti Bankası öğle arası olarak saat 12:30 saatini uygularken öğle arası çalışma saatleri olarak 13:30 uygulanmaktadır. Yani banka 1 saat öğle paydosu verdikten sonra tekrar mesaiye devam etmektedir.

Garanti Bankası kapanış saati olarak ise 17:00 saati uygulanmaktadır. Yani banka akşam saat 5 itibari ile müşterilerine hizmet vermeyi sonlandırmaktadır. Bu saatten sonra para yatırma ve para çekme işlemleri için Garanti Bankası ATM’leri üzerinden hizmet alabileceğiniz gibi nakit para çekmek ve nakit para yatırmak işlemlerinin dışında kalan tüm işlemleriniz için ise Garanti Bankası internet şubesi üzerinden hizmet almanız mümkündür.