Garanti Bankası nakit para ihtiyacı olanlara bahar kredisi veriyor. Bu kredi sayesinde ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Bahar kredisi banka tarafından yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranıyla verilmekte. 

Garanti Bankası 48 aya varan vadelerle ve yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranlarıyla bahar kredisi veriyor. Bu ihtiyaç kredisi ile nakit para gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. Üstelik bu krediye banka şubesine gitmeden başvurmanız mümkündür. Garanti Bankası internet bankacılığından ve mobil bankacılık uygulamasından kredi başvurusu da almaktadır.

Bahar Kredisi Bir Başvurunuzla Hesabınızda

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu bahar kredisi şubeye gitmeden ve oturduğunuz yerden başvurabileceğiniz ve hesabınızda görebileceğiniz bri belgesiz kredi türüdür. Bu krediye Garanti Bankası’nın internet bankacılığı aracılığıyla ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurmanız mümkündür. Bunu yaptığınızda bankanın sizin kredi başvurunuzu onaylaması durumunda kredinizi hesabınıza aktaracaktır. Elbette tüm bunların olabilmesi için kredi notunuzun yüksek olması ve Garanti Bankası’nda hesabınızın olması şarttır. Ayrıca pek çok durumda Garanti Bankası internet şubesinden yani şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilmeniz için bankada bulunan bilgilerinizin güncel olması şarttır.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası bahar kredisi başvurusu yapmak için Garanti Bankası müşterisi iseniz internet şubesini ve mobil bankacılık uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisi değilseniz banka şubesine gitmeniz gerekebilir.

Garanti Bankası bahar kredisini 75 bin TL’ye kadar alabilmeniz mümkündür. Bankadan alacağınız kredi tutarına göre uygulanacak faiz oranları, kredi tahsis ücretleri ve sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı ile taksit tutarları aşağıda sıraladığımız şekilde olacaktır.

48 ay vadeli 25 bin TL Bahar Kredisi için 

Faiz oranı: Yüzde 1,36

Aylık taksit tutarı: 755,23 TL

Kredi tahsis ücreti: 125 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 381,25 TL

48 ay vadeli 50 bin TL Bahar Kredisi için

Faiz oranı: Yüzde 1,19

Aylık taksit tutarı: 1.446,27 TL

Kredi tahsis ücreti: 250 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 762,50 TL

48 ay vadeli 75 bin TL Bahar Kredisi için

Faiz oranı: Yüzde 1,16

Aylık taksit tutarı: 2.152,66 TL

Kredi tahsis ücreti: 375 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 1.143,75 TL

Garanti Bankası’ndan bahar kredisi alırken en az üç ay vadeli kredi alınabilmektedir. Ayrıca faiz oranları krediyi aldığınız vadeye göre ve kredi tutarına göre değişmektedir. Eğer maaşınızı Garanti Bankasından almıyorsanız şubeye gitmeden internet şubesinden ya da mobil bankacılık uygulamasından yaptığınız başvuru ile alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 25 bin TL olacaktır. Ayrıca maaşınızı Garanti Bankası’ndan alsanız dahi internet şubesinden ya da mobil bankacılık uygulamasından başvurduğunuzda sadece bankanın onayladığı tutarda kredi kullanmanız mümkündür. Bahar kredisi başvurusu yapmadan önce risk raporunuzu Garanti İnternet üzerinden alabilirsiniz.