Yeni yıla yepyeni bir başlangıç yapmak isteyen kişilere Garanti Bankası yılbaşı ihtiyaç kredisi kampanyası ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yılbaşı kampanyasına özel olarak yüzde 1,42 seviyesine kadar çekilirken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlıyor.

Kampanya kapsamında 36 ay vadeli 20 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilere yüzde 1,42 faiz oranı ile kredi verirken kredinin aylık ödemesi ise 747 lira oluyor. Yılbaşı kredisi kampanyasında 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin ise 36 ay vadeli kredi kullanmaları halinde yüzde 1,44 faiz oranı üzerinden aylık 563 lira ödeme yapıyorlar.

Garanti 7500 TL kredi kullanan kişilere ise 36 ay vadeli kredi kullanmaları halinde yüzde 1,59 faiz oranı sunarken kredi taksit ödemesi ise 289 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak ise yılbaşına özel olarak en düşük 38 lira en fazla ise 100 masraf kesintisinde bulunuluyor. Garanti Bankası yılbaşı kredisi kapsamında en fazla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilirken yine kredi kullanım üst limiti olarak şubelerden yapılan başvurularda 100 bin lira sınır uygulanmaktadır.

Yani kredi notu ve aylık gelir ortalamasına bağlı olarak  Garanti Bankası 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına dahi izin vermektedir. Garanti Bankası internet şubesi müşterileri sadece kimlik belgeleri ile başvuruda bulunabilirken şubelerden yapılan şahsen başvurular da ise Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuru evrakları olan aylık gelir ve adres belgeleri de talep edilmekte, Garanti Bankası kredi başvuru sonucu ise aynı gün hemen verilmektedir.