Bugünkü konumuzda ” Garanti Bankası Ugi Nedir ? ” konusunu ele alıcaz. Türkiye’de her zaman yeniliklerin bankası olan Garanti bankası yeni yeniliği olan Ugi kampanyası ile müşterilerine daha iyi hizmet etmeyi hedeflemektedir.Garanti bankası ugi aslında bir yapay zeka projesi diyebiliriz.Burdaki asıl amaç aslında telefonlarımızda var olan SİRİ veya google asistanı bankacılık işlemlerinde kullanabilmektir. Yani eft işlemleri için tuşlara basmak yerine direk “ayşeye eft gönder ” gibi sesli komut ile eft gönderimi sağlamaktır.Tabi bu hususda garanti bankası reklam yaratacılığını tebrik etmemek büyük ayıp olur işte garanti bankası ugi nin tanıtım videosu

Özellikle reklam filminde tanıtılan Ugi karakteri çok tatlı olmuş demeden edemeyecegim, Garanti bankası bu yenilik ile müşterilerine daha iyi hizmet verirken müşteri hizmeti çıtasını bir adım daha yukarı taşıcak gibi gözüküyor, bakalım Garanti bankasının ugi yeniliğine karşılık diğer bankalardan ne gibi atılım yenilikleri gelicek bunuda ilerleyen zamanlarda daha iyi görücez gibi gözüküyor.

Ayrıca garanti bankasının ugi yeniliği anlaşılacagı gibi şu anda mobil yani cep telefonu uygulamalarından aktif olacak fakat ilerleyen zamanlarda website ve atm gibi iletişim gerçekleştiği her yerde ugi iletişime geçmemiz olası gibi gözüküyor.