Garanti Bankası Ugi İle Kaçırılmayacak Bahar Kredisi Fırsatları

Borsa Ne İşe Yarar?

Bahar mevsiminin gelmesi ile beraber artan nakit ihtiyaçlarınız için hemen Garanti Bankası bahar kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti bahar kredisi kampanyası sayesinde hem daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanma hem de daha düşük kredi dosya masrafları ile kredi kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Son dönemde büyük yankı uyandıran yapay zeka olarak tanımlanan UGİ reklamları ile ses getiren Garanti Bankası kredi kullanmak istiyorum diyen müşterileri için de yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Kampanya kapsamında Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,43 seviyesine çekilirken aynı zamanda kredi kullandırım karşılığında tahsil edilen Garanti Bankası kredi dosya masrafı tutarı da 50 lira seviyesine çekiliyor.

Bu sayede banka hem müşterilerine daha düşük kredi faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor hem de kredi kullandırımı için talep ettiği kredi dosya masrafını düşürerek çifte avantaj sunuyor. Garanti Bankası 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanan kişilere aylık 379 lira ödeyerek kredi kullandırırken 36 ay vadeli 15000 TL kredi kullanan kişilerin ise aylık taksit tutarları 561 lira seviyesine yükseliyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti Bankası SMS kredi başvurusu ve Garanti Bankası şubeleri üzerinden de şahsen başvuruda bulunma imkanınız bulunmaktadır. Garanti Bankası internet şubesi üzerinden yapılan başvurularda ise şubeye gitmeden kredi kullanımına izin verilmekte ve direkt olarak kredi başvurusunda bulunulan tutarın hesaba yatırılması sağlanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Garanti Bankası Kredi Başvuru Yöntemleri

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.