Türkiye’de hizmet veren en köklü ve en güçlü bankalar arasında yer alan Garanti Bankası kurulmuş olduğu 1946 yılından bu yana hizmetlerini geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir. Garanti Bankası personel ilanları hem bankanın kendi insan kaynakları sitesi üzerinden hem de internetten hizmet veren büyük insan kaynakları siteleri üzerinden duyurmaktadır.

Garantili Kariyer 

Garanti Bankası insan kaynakları sitesinin hizmet verdiği alt yapı olan Garanti’li Kariyer iş ilanları vererek açılan pozisyonları duyurmaktadır. Banka pozisyonlarında aranılan niteliklere uygun olan kişiler Garanti Bankası iş başvuru formu doldurmakta ve banka uygun bulduğu adaylara dönüş yapmaktadır. Garantili kariyer insan kaynakları iletişim bilgileri üzerinden verilen ilanları takip edebilirsiniz.

Garanti İş Başvurusu 

Bankanın vermiş olduğu Garanti Bankası iş ilanları arasında kendi niteliklerine uygun olan pozisyon bulunan kişilerin Garanti Bankası iş başvurusu formunu doldurmaları yeterlidir. Bu formu dolduran kişinin uygun bulunması durumunda Garanti insan kaynakları departmanı sınav daveti yollayacak ve yazılı sınava giriş yapmanızı sağlayacaktır.

Garanti Bankası Mülakat Soruları 

Yazılı sınava giren ve geçer not alan kişiler Garanti Bankası personel alımı için ikinci aşama olan mülakat aşamasına davet edilmektedir. Garanti Bankası mülakat sonuçları sonrasında uygun bulunan ve geçer not alan kişilerin personel alımları gerçekleştirilmektedir.