İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında yer alan Garanti Bankası aynı zamanda konut kredisi ve taşıt kredisi paketleri ile de dikkat çekmektedir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile en uygun ihtiyaç kredisi kullandıran banka olmak için sürekli çalışmaya devam eden Garanti Bankası SMS kredi, internetten kredi ve Facebook’tan kredi kullanımı gibi farklı pek çok kanal üzerinden kredi başvurusunda bulunulmasına olanak sağlamaktadır. Yine Garanti Bankası şubeleri üzerinden de son derece iyi koşullar altında kredi kullanımına izin verilmektedir. Ancak şubelerden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile internet ve sosyal medya üzerinden kredi başvurusunda bulunan kişilere uygulanan Garanti Bankası kredi faiz oranları arasında yüksek bir fark bulunup internet üzerinden başvuruda bulunulması önerilmektedir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilere kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan Garanti Bankası mortgage sistemi aynı zamanda danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Bu sayede konut kredisi kullanırken en avantajlı paket seçeneğini belirlemenizi sağlayan banka konut kredisi faiz oranları ile de diğer konut kredisi kampanyaları düzenleyen bankalara oranla daha avantajlı koşullar sağlamaktadır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Sıfır taşıt kredisi ve ikinci el taşıt kredisi seçenekleri sunan banka aynı zamanda rehinsiz taşıt kredisi kullanımına da izin vermektedir. Özellikle de yüksek kredi notu ortalaması olan kişilerin kredi kullanımları aynı gün sonuçlandırılmakta ve araç alımları gerçekleştirilmektedir.