Garanti Bankası Kış Kredi Başvurusu

Borsa Ne İşe Yarar?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterileri için son derece cazip kampanyalar düzenleyen Garanti Bankası kış kredisi ile kaçırmamanız gerekenler fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kampanyaya özel olarak Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranı düşük seviyeye çekilirken aynı zamanda Garanti Bankası kredi dosya masrafı içinde indirim yapılıyor.

Garanti Bankası Kış Kredi Başvurusu 

Kış kredisi kullanmak isteyen kişilerin kredi başvuru formu doldurmaları yeterlidir. İhtiyaç kredisi başvurusu için Garanti Bankası şubeleri üzerinden gerekli olan ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile hizmet almanız mümkünken yine Garanti Bankası internet sitesi üzerinden online kredi başvuru doldurmanıza da izin verilmektedir. Bunlara ek olarak Garanti Bankası internet şubesi kullanıcısı olan kişiler hesaplarına giriş yaparak direkt olarak kredi kullanımında bulunabilmektedir.

Garanti Kış Kredisi Hesaplama 

Garanti Bankası kredi hesaplama işlemlerinizin tamamını bankanın internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi hesaplama makinesi ile yapmanız mümkündür. Garanti Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 25 bin lira kredi kullanmaları durumunda yüzde 1,33 faiz oranı ile kredi kullandırmaktadır. 50 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilere uygulanan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı seviyesi yüzde 1,14 olarak uygulanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Garanti Bankası Kredi Notu

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.