İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterileri için son derece özel bir kredi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası kış kredisi kampanyası ile kaçırılmayacak ihtiyaç kredisi faiz oranları sunuyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 100 bin lira kredi kullanımına izin veriyor.

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veren banka ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,40 seviyesine kadar çekiliyor. 10000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli kredi kullanmaları halinde yüzde 1,49 ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayan banka aylık 379,10 lira taksitle kredi kullanma imkanı sunuyor. Kredi kullanımı karşılığında Garanti Bankası dosya masrafı olarak ise sadece 50 lira tahsil ediliyor. 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerden 75 lira, 20 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerden de 100 lira kredi dosya masrafı tahsil ediliyor.

Garanti Bankası kış kampanyası ihtiyaç kredisi başvurusu için Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti Bankası internet şubesi üzerinden adınıza tanımlı bulunan kredi limiti için de hemen başvuruda bulunarak internetten kredi kullanmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Yine bankanın internet sitesi üzerinden Garanti Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini gerçekleştirerek kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken aylık taksit tutarını belirleyebilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için Garanti Bankası ATM ve paramatik cihazlarından da yararlanabilir, Garanti Bankası SMS kredi başvurusu için ise kimlik numaranızı, kullanmak istediğiniz kredi tutarı, kredi geri ödeme vadesi ve aylık gelir tutarınızı yazarak bu mesajı 3390 numarasına gönderebilirsiniz.