Kiracıların ev sahibi olmalarını sağlamak adına özenle geliştirilen Garanti Bankası kiracıya mortgage konut kredisi kampanyası ile hayallerinizdeki eve artık çok daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kiracılara çok daha iyi koşullarda kredi kullanma imkanı sağlayan Garanti Bankası aynı zamanda kredi notu uyan kişilere daha düşük kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Konut kredisi kullanmak istiyorum diyen kişiler için farklı konut kredisi kampanyaları düzenleyen Garanti Bankası bu sayede her müşterisine kendi taleplerine en uygun olan kredi paketini belirleme imkanı sunmaktadır.

Konut kredisi başvurusu için Garanti Bankası şubelerini tercih eden kişiler için ise şubelerde bulunan Garanti mortgage uzmanları ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmakta olup bu sayede kişinin kendisine en uygun olan kredi paketini belirlemesine olanak sağlanır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama 

Garanti Bankası internet sitesi ana sayfasında yer alan kredi hesaplama makinesi üzerinden konut kredisi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için kullanmak istediğiniz kredi tutarını ve kredi geri ödeme vadesi alanlarını doldurduktan sonra hesaplama butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.