Konut kredisi kullanmak isteyen kamu çalışanlarına özel bir kredi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası çok daha uygun koşullarda kredi kullanmanıza olanak sağlıyor. Garanti Bankası kamu çalışanlarına özel konut kredisi kampanyası ile masrafsız konut kredisi kullanmanız mümkün kılınıyor.

Türkiye’de en çok kredi kullandıran bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Garanti Mortgage sistemi ile kamu çalışanları masrafsız konut kredisi kullanma fırsatı yakalamaktadır. Konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok zorlandıkları konuların başında yer alan konut kredisi dosya masrafı tutarı bu kampanyadan yararlanan kamu çalışanları için sıfırlanmakta ve bu sayede çok daha uygun koşullarda kredi kullanımına izin verilmektedir.

Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları açısından da incelendiğinde şu anda diğer bankalara oranla en düşük faiz oranları olarak öne çıkıyor. Sizde bu avantajlı koşullar altında konut kredisi kullanmak istiyorum diyorsanız hemen Garanti Bankası şubeleri üzerinden ya da Garanti Bankası internet sitesi üzerinden konut kredisi başvuru formu doldurabilir ya da internet sitesi üzerinden Garanti Bankası konut kredisi hesaplama işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.