Dönemsel kredi kampanyaları ile uygun kredi faiz oranları sağlayan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine farklı başvuru kanalları sunmaktadır.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası 

Havaların soğumaya başlaması ile beraber ısı yalıtımı, doğalgaz ve yakacak giderleri ile pimapen yaptırmak gibi farklı giderleri finanse etmek için bankalar sonbahar kredi kampanyası düzenlemeye devam ediyor. Sonbahar kredisi Garanti Bankası tarafından da kullandırılmakta olup banka 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanımına izin vermektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası 25 bin lira kredi tutarına kadar yüzde 1.33 ihtiyaç kredisi faiz oranı uygularken 25 bin lira ile 50 bin lira arasında olan kredi başvurularında ise yüzde 1.19 kredi faiz oranı uygulamaktadır.

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu 

İnternetten kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere büyük kolaylık sağlayan Garanti Bankası sadece 5 dakika içerisinde kredi kullanımına izin vermektedir. Garanti Bankası internet şubesi kullanıcıları hesaplarına tanımlanan hazır kredi limitleri sayesinde hafta sonu dahi kredi kullanabilmekte olup hemen hesaplarına para aktarmalarını sağlamaktadır.