Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere Garanti Bankasından kaçırılmayacak kredi kampanyası. Garanti Bankası gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile 3 bin lira ihtiyaç kredisi kullanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen giderirken ödemenizi ise zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi kampanyası kapsamında gelir belgesi ibraz etme zorunluluğu aranmamakla beraber gelir belgesi olmayan kişilerin kredi kullanımlarına ise ne yazık ki izin verilmemektedir. Yani gelir belgeniz olup olmadığı kimlik numaranız üzerinden araştırılmakta ancak bu belgeyi ibraz etmeniz talep edilmemektedir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen kişilerin internetten kredi başvuru formu doldurma imkanlarının yanı sıra Garanti Bankası SMS kredisi imkanları da bulunmaktadır. Garanti Bankası Facebook kredisi ise bankanın sosyal paylaşım sayfası üzerinden yapılan kredileri kapsamakta olup Facebook üzerinden yapılan başvurular için Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları çok daha düşük olarak uygulanmaktadır.