İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere Garanti Bankasından kaçırılmayacak bahar kampanyası. Sizde hemen Garanti Bankası bahar kredisi için dilerseniz internetten, dilerseniz cep telefonundan dilerseniz de Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile ihtiyaç kredisi faiz oranları sadece yüzde 1.43 seviyesine çekiliyor. Yani 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri sadece 379 lira olurken 36 ay vadeli 15 bin lira kredi kullanan kişilerini ise ödemeleri aylık 562 lira seviyesine geliyor. Sizde hemen Garanti İnternet sitesi üzerinde hem Garanti Bankası kredi hesaplama işlemlerinizi hem de Garanti Bankası kredi başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası bahar kredisi kampanyası kapsamında yaza girerken yapmak istediğiniz tadilatları gerçekleştirebilir, eşyalarınızı yenileyebilir ya da borçlarınızı ödeyerek bahara yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Üstelik Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranı kampanyaya özel olarak düşürüldüğü için çok daha cazip koşullarda kredi kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Garanti Bankası SMS kredi başvurusu için kimlik numaranızı yazdıktan sonra sırası ile aralarında birer boşluk bırakarak kullanılmak istenen kredi tutarı, kredi geri ödeme vadesi ve aylık gelirinizi rakamlar olarak yazdıktan sonra 3390 numarasına göndermeniz yeterli olur.