Gelen baharın tüm güzelliğini gönlünüzce yaşamak için aradığınız maddi destek Garanti Bankası bahar kredisi ile geliyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile sizde bu baharda yapmak istediklerinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, ödemelerinizi dilerseniz 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Garanti Bankası Bahar Kredisi 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları arasına yer alan bahar kredisi kampanyasına özel olarak Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.43 oranına çekilirken yine ihtiyaç kredisi vadeleri de 36 aya çıkarılıyor. Ancak yapılan yasal sınırlandırma nedeni ile kampanyada yine 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilemiyor.

Garanti Bankası 15 Bin TL Kredi 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yüzde 1.43 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunarken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 562 lira oluyor. Daha düşük tutarlı kredilerde ise taksit tutarları daha da düşüyor.

Garanti Bankası 10000 TL kredi kullanan kişilerin ise yine 36 ay vadeli kredi kullanmaları durumunda aylık ödemeleri 379 liraya düşüyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için kullanabileceğiniz pek çok yöntem bulunurken Garanti Bankası internet şubesi müşterileri şubeye gitmeden kredi kullanabilirken yine Garanti Bankası internet sitesi üzerinden ve Garanti Bankası SMS kredi başvuru imkanları sunulmaktadır.