Türkiye’de emlak sektörünün her geçen gün biraz daha artan bir hızla büyümesi emlak firmaları ve emlak satış ofislerinin de her geçen gün sayılarının artmasına neden oluyor.

Emlak sektöründe rekabetin yoğun olması emlak ofisi açmak isteyen kişilerin sıfırdan başlamak yerine Franchise yani bayilik veren emlak firmaları ve markalarına yönelmelerine neden oluyor. işte Franchise / Bayilik Veren Emlak Firmaları 2017 listesi ve bayilik ücretleri listesi…

TURYAP Bayilik Koşulları ve Ücretleri 

Türkiye’nin en yaygın emlak markalarından biri olan TURYAP bayilik alma talebinde bulunan kişi ya da firmalardan bayilik alma ücreti olarak bulundukları şehre ve bölgeye göre değişmekle beraber en az 9 bin dolar en fazla ise 25 bin dolardan başlayan ücretler talep ediyor.

TURYAP bayilik ücreti olarak talep edilen bu tutarın yanı sıra ise her ay reklam ve benzeri çalışmalar için de en az 340 dolar seviyesinden başlayan üyelik aidatı adında ücret talebinde bulunuyor. Ancak cirodan pay alma gibi bir durum söz konusu değil. Yine TURYAP bayilik koşulları için aranılan şartların yerine getirilmesi içinde işletme ve dekorasyon giderleri gibi farklı giderler için 30 bin liralık bir yatırım tutarı da gerekiyor.

TURYAP Bayilik / Franchising Alma Başvurularınız İçin 0212 373 13 00

EskiDJİ Bayilik Koşulları ve Ücretleri 

Bir diğer büyü emlak markası olan EskiDJİ kurulmuş olduğu 2003 senesinden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Yurt geneline yayılan geniş emlak ofisi ağını verdiği bayilikler ile genişletmeye devam eden EskiDJİ emlak bayilik şartları olarak diğer bayilik veren emlak firmaları ile kıyaslandığında çok daha kolay onay vermesi ile öne çıkıyor. EskiDJİ Franchise bedeli olarak ise 15 bin lira ücret talep ediyor.

EskiDJİ Bayilik / Franchising Alma Başvurularınız İçin 0212 55108 08