Findeks’te BKM Express ile Notlu Risk Raporu 1 TL

Borsa Ne İşe Yarar?

BKM Express’iniz varsa Findeks platformundan notlu risk raporunu 1 TL’ye alabilirsiniz. Bu kampanyanın ayrıntılarını öğrenmek için yazımıza göz atın.

Findeks kredi notu sorgulama ve risk raporu alma başta olmak üzere pek çok sorgulama işlemi yapabileceğiniz bir platformdur. Bu platformda sorgulama işlemlerinin tümü ücretlidir. Ancak Findeks hem üyelik paketleri ile hem de zaman zaman yaptığı kampanyalarla bu ödemeleri avantajlı hâle getirmektedir. Bunlardan biri de BKM Express ile yapılan ödemelerde Findeks tarafından yapılan indirimdir.

Findeks Notlu Risk Raporu Nasıl Alınır?

Findeks platformunda işlem yapmak kolaydır. Bunun için Findeks platformuna kayıt olmanız ve gerekli işlemleri yapmanız gereklidir. Findeks platformuna girdiğinizde sayfada karşınıza çıkan kategorilerden notlu risk raporu alma işlemini seçtiğinizde karşınıza sorgulama ve ödeme ekranı çıkacaktır. Bu ödemeyi belirli seçeneklerden birini kullanarak yapmanız mümkündür.

Aslına bakarsanız notlu risk raporu alma işlem ücreti Findeks’te 7,50 + KDV’dir. Bu ücret eğer üyelik paketiniz varsa sizin isteğiniz doğrultusunda paketinizden düşebilir. Eğer Findeks hesabınızda bakiyeniz varsa bakiyenizi kullanarak de ödemeyi yapmanız mümkündür. Bunlardan hiçbiri yoksa kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak da ödeme yapabilirsiniz.

Findeks’in vatandaşa sunduğu diğer ödeme yöntemleri Garanti Pay, FastPay ve BKM Express ödeme yöntemleridir. Garanti Pay ödeme yönteminde ve FastPay ödeme yönteminde Findeks herhangi bir indirim, avantaj ya da fırsat sunmazken, BKM Express ile ödeme yönteminde notlu risk raporu alımlarında 1 TL +KDV tahsil edilmektedir. Bu da 1,18 TL yapmakta ve bu tutar sizden alınmaktadır.

BKM Express ile elde ettiğiniz bu avantaj sadece ilk kez yapacağınız sorgulamada geçerli olmaktadır. Kampanya notlu risk raporu sorgulamasında olduğu gibi Çek Raporu sorgulamasında da geçerlidir. Ödeme yapacağınız zaman BKM Express ödeme ekranına yönlendirilirsiniz ve bu ekranda kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınıza giriş yaparak ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Sonra yine Findeks websitesine yönlendirilirsiniz. Bu aşamada notlu risk raporunuzu ya da çek raporunuzu alırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Notu Puanı Kaç Olmalı?

Findeks Platformunda Hangi İşlemler Yapılabilir?

Findeks platformunda gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlem vardır. Bunlardan biri yazımızda sözünü ettiğimiz notlu risk raporu sorgulama ve alma ile çek raporu sorgulama ve alma işlemleridir. Aynı zamanda sadece kredi notunuzu sorgulayarak öğrenebilir ve sadece risk raporu alma işlemi yapabilirsiniz.

Findeks platformunda üyelik paketlerinden istediğinizi alabilir, Not Danışmanım hizmeti alabilir, kredi notu takip hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetlerin tümü ücretlidir. Findeks platfromunda ayrıca karekodlu çek raporu almanız da mümkündür. Bunların tümü çok yararlı hizmetlerdir. Ayrıca bu hizmetleri Findeks mobil uygulamasından almanız da mümkündür. Findeks mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdiğinizde bu işlemlerin tümünü uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Not Danışmanım hizmeti alarak kredi notunuzu yükseltebilir, kredi notu takip hizmeti alarak kredi notunuzun yükselme ve düşüş hareketlerinden hemen haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.