Findeks Üyelik Paketleri Nelerdir?

Findeks platformu finans dünyasındaki konumunuzu sürekli takip etmeniz için size üyelik paketleri sunuyor. Bu üyelik paketlerinden size uyguna olan birini seçerek siz de finans dünyasındaki konumunuzu sürekli takip edebilirsiniz. Findeks üyelik paketleri hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

Findeks platformu risk raporunuzu ve kredi notunuzu sürekli takip etmeniz açısından çok yararlı bir platformdur. Öyle ki, üyelik paketlerinden birini seçerek aylık bilgilendirme almanız mümkündür. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından vatandaşların kullanımına sunulan bu platform, bankalarla arasını iyi tutmaya çalışan ve sürekli olarak bilgilendirilmek isteyenlerin çok işine yaramaktadır. Siz de Findeks üyelik paketlerinden birini seçerek takibinizi kesintisiz gerçekleştirebilirsiniz.

Findeks platformuna üye olmak ücretsizdir. Üyeliğinizi gerçekleştirmek için T.C. kimlik numaranızı girmeniz ve cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir. Doğrulama için cep telefonu numaranıza bir SMS gönderilmekte ve nüfus cüzdanı bilgileriniz istenmektedir. Findeks platformuna üye olduğunuzda kredi notunuzu öğrenmeniz, risk raporunuzu almanız ve benzeri işlemleri gerçekleştirmeniz için sizden ücret tahsil edilir. Aslına bakarsanız bu yüzden her işlem için ayrı ayrı ücret ödemektense bir üyelik paketi seçmek ve buna aylık ücret ödemek daha avantajlıdır. Özellikle Forex yatırım işlemleri gerçekleştiriyorsanız ve bankalardan sık sık kredi talebinde bulunuyorsanız ya da kredi kartı sayınız fazlaysa bankalarla aranızı sürekli olarak iyi tutmak için kredi notunuzu sürekli yüksek tutmak isteyebilirsiniz. İşte bunun  yolu kredi notunuzu sürekli takip etmektir. Bu takip için de kullanabileceğiniz en iyi platform Findekstir. Findeks, sizin bu ihtiyacınızı bildiği için bu gereksinimi göz önünde tutarak size avantajlı seçenekler sunmaktadır. İşte avantajlı Findeks üyelik paketleri:

Findeks Klasik Üyelik Paketi

Findeks Klasik Üyelik Paketi size 12 adet kredi notlu risk raporu, 12 aylık izleme raporu ve 12 aylık uyarı hizmeti sunmaktadır. Yani bu paket bir yıl boyunca kullanılabilen ve ödemeleri aylık yapılan bir pakettir. Findeks Klasik Üyelik Paketine aylık 4,5 TL + KDV ödeyerek bu hizmetleri alabilirsiniz. Yani size her ay bir kredi notlu risk raporu, izleme raporu ve kredi notunuzun düşmesi durumunda verilecek bir uyarı gelecektir. Bu hizmet siz iptal etmediğiniz sürece 12 ay boyunca verilmeye devam edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Bankadan Kredi Çıkmadı

Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi

Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi yine size 12 ay boyunca kredi notlu risk raporu, izleme raporu, uyarı hizmeti verecektir. Bunlara ek olarak 12 aylık takipçi hizmeti vardır. Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketine aylık olarak 7 TL + KDV ödemeniz gerekmektedir.

Findeks Gold Danışmanlık Üyelik Paketi

Findeks Gold Danışmanlık Üyelik Paketi size 12 ay boyunca kredi notlu risk raporu, izleme raporu, uyarı hizmeti ve yılda üç kez olmak üzere kredi notu danışmanlık hizmeti verecektir. Yani bu pakette takipçi hizmeti yerine danışmanlık hizmeti vardır. Paketin fiyatı Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi ile aynıdır.

Findeks Premium Üyelik Paketi

Findeks Premium Üyelik Paketi içinde Gold Danışmanlık paketinin içindeki hizmetlere ek olarak 12 aylık takipçi hizmeti vardır. Bu paketin fiyatı aylık 11 TL + KDV’dir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.