Findeks Premium Üyelik Paketi Fiyatı

Borsa Ne İşe Yarar?

Findeks Premium Üyelik Paketi, Findeks platformunda yıllık olarak alabileceğiniz avantajlı üyelik paketidir. Findeks platformu, kredi notu sorgulama işlemi yapabileceğiniz ve üyelik paketleri sayesinde sorgulamalarınızı çok ucuza getirebileceğiniz bir platformdur. 

Findeks platformu üyelerine çok avantajlı hizmetler sunmaktadır. Bu platformda kredi notunuzu öğrenebilir, notlu risk raporunuzu alabilir ve kredi notunuzla ilgili daha pek çok sorgulama hizmeti alabilirsiniz. Bunlar kredi notunuzu sorgulamanın, takip etmenin, kredi notunuzu kontrol altına almanın yanı sıra, risk raporu almak, izleme hizmeti almak, takipçi hizmeti almak ve not danışmanlık hizmeti almaktır. Findeks size kredi notunuzu takip etmeniz ve finans dünyasındaki yerinizi kontrol altına almanız için aradığınız her türlü hizmeti verir. Bu açıdan Findeks son derece avantajlı bir platformdur.

Findek platformu Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından oluşturulmuş ve vatandaşların hizmetine sunuşmuştur. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tüm vatandaşların kredi notlarının saklandığı ve muhafaza edildiği bir bürodur. Bu kurum kredi notlarınızı saklamakla kalmaz aynı zamanda onları bankalarla ve çeşitli şirketlerle paylaşır. Bu yüzden bu kurum son derece önemlidir. Findeks platformunu da vatandaşların kendi kredi notlarını sorgulayabilmeleri, öğrenebilmeleri ve kontrol altına almaları için oluşturmuştur. Bu yüzden Findeks platformu finans dünyasındaki yerinizi kontrol altında tutmanız için önem taşır. Findeks platformunda kredi notunuzu sorgulamak için sisteme ücret ödersiniz. Bu ücretler yüksek değildir. Ancak kredi notunuzu her ay sorgulamak ve risk raporunuzu almak istiyorsanız ayrıca kredi notunuzla ilgili diğer hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bu durumda üyelik paketlerinden yararlanmanız çok doğru olacaktır. Findeks, üyelik paketiniz yoksa sizden kredi notu sorgulama işlemi için 4,72 TL ve notlu risk raporu için 7 TL ücret alır. Eğer Findeks üyelik paketiniz varsa bu durumda almak istediğiniz ücretler için daha az ücret ödersiniz. Üstelik üyelik paketleri arasından sizin için en uygun olan paketi seçersiniz. Yazımızın devamında Findeks üyelik paketleri ve Findeks Premium Üyelik Paketi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Borcum Fazlaysa Kredi Notum Düşer Mi ?

Findeks üyelik paketleri, her vatandaşın ihtiyaçlarının, ilgilerinin ve isteklerinin farklı olduğunun göz önüne alınmasıyla oluşturulmuştur. Bu paketler dört tanedir. Bunlar Findeks Klasik Üyelik Paketi, Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi, Findeks Gold Danışmanlık Üyelik Paketi ve Findeks Premium Üyelik Paketidir. Bu üyelik paketlerinin içerikleri ve fiyatları farklıdır. Ancak üyelik paketi almadan işlem yaptığınızda daha fazla ücret ödersiniz. Yani bu üyelik paketleri daha avantajlıdır. Findeks Premium Üyelik Paketi 12 adet Notlu Risk Raporu, 12 aylık İzleme, 12 aylık Uyarı Hizmeti, 3 kez yararlanabileceğiniz Not Danışmanım hizmeti ve 12 aylık Takipçi hizmeti içermektedir. Bu pakete aylık 14,07 TL ödersiniz. Yani paketi yıllık olarak alırsınız fakat ücreti yıllık ödersiniz. Findeks Premium Üyelik Paketini almak için Findeks platformuna üye olmanız ve paket üyelik işlemi gerçekleştirmeniz yeterlidir. Ödemeyi banka hesap kartınızla ya da kredi kartınızla yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.