Findeks hizmetleri arasında yer alan Findeks not danışmanım hizmetim, kredi notu ortalaması puanınızı mümkün olan en yüksek seviyede tutmanızı sağlamak üzere geliştirilen özel bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde tamamen size özel olarak oluşturulan tavsiyeler verilerek kredi notu yükseltme teknikleri uygulanmakta olup amaç kişinin kredi notu ortalamasını yüksek kredi notu seviyesinde sabitlemeyi başarmaktır.

Findeks Not Danışmanlığı 

Findeks internet sitesi üzerinden detaylı bilgi alabileceğiniz Findeks not danışmanlığı hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin paketi satın aldıktan sonra Findeks internet sitesi üzerinden aranmak istedikleri saat dilimini seçerek online randevu oluşturmaları gerekmektedir.

Daha sonra Findeks uzmanları sizi arayarak kredi notu hakkında detaylı bilgilendirmede bulunarak tarafınıza dönüş yapacaktır. Bu telefon konuşmasında kredi notu sorgulaması yapılarak yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere bu not ortalamalarını korumak, düşük kredi notu ortalaması olan kişilere de bu kredi notunu yükseltmek için gerekli bilgi akışında bulunulacaktır. Findeks not danışmanlığı ücreti olarak normalde 60 lira + KDV bedel talep edilirken indirimli fiyat olan 29 TL + KDV ile not danışmanlığı hizmeti verilmektedir.