Findeks Not Danışmanım Ne İşe Yarar?

Findeks Not Danışmanım hizmeti Findeks tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde kredi notunuzu yükseltmeniz ve kontrol altında tutmanız mümkündür. 

Findeks Not Danışmanım hizmeti Türkiye’nin kredi notu platformu Findeks tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmetten Findeks üyesi olan ve hizmetin ücretini ödeyen herkes yararlanabilmektedir. Bu sayede kredi notu danışmanlığı hizmeti alabilir, kredi notunuzun hep istediğiniz seviyede kalmasını sağlayabilirsiniz.

Findeks Nedir?

Findeks kredi notu sorgulama odaklı bir platformdur. Bu platformda finansal açıdan kendinizle ilgili pek çok bilgiyi edinmeniz mümkündür. Findeks platformunda risk raporunuzu alabilir, karekodlu çek raporu alabilir, Not Danışmanım hizmeti alabilir, notlu risk raporunuzu alabilir ve kredi notu takip hizmeti sayesinde kredi notunuzu sürekli olarak takip edebilirsiniz. Findeks platformunda gerçekleştireceğiniz tüm işlemler ücretlidir.

Findeks platformunun mobil uygulaması sayesinde isterseniz ihtiyacınız olan tüm sorgulama işlemlerini akıllı telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Findeks kredi notu odaklı bir platform olarak KKB yani Kredi Kayıt Bürosu tarafından oluşturulmuştur. Kredi Kayıt Bürosu, Türkiye’nin önde gelen dokuz bankası tarafından kurulan bir kurumdur. Bu kurumun görevi kredi notlarını kaydetmek ve bu notları bankalar ve şirketlerle güvenli bir şekilde paylaşmaktır. Findeks platformu aracılığıyla kurum, vatandaşların kredi notlarını öğrenmelerini sağlamaktadır.

Findeks Kredi Notu Sorgulama İşlem Ücreti

Findeks platformunda yapacağınız tüm işlemler ücretlidir. Not Danışmanım hizmeti de ücretlidir. Ancak Findeks üyelik paketlerinin arasından ihtiyacınıza en çok cevap verecek paketi seçtiğinizde daha çok hizmeti daha az ücretle alabilirsiniz. Örneğin, Not Danışmanım hizmeti almak istiyorsanız içinde bu hizmetin olduğu bir paket seçebilir, bu paketi bir yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Findeks kredi notu sorgulama işlemi için platformda 4,72 TL ücret ödersiniz. Ancak dediğimiz gibi paketiniz varsa bu kadar ücret ödemeniz şart değildir. Findeks üyelik paketiniz varsa sorgulama işleminiz paketinizden düşer. Not Danışmanım hizmeti aldığınızda aynı şekilde bu hizmet paketinizden düşecektir.

Not Danışmanım Hizmeti Ne İşe Yarar?

Not Danışmanım hizmeti Findeks kredi notu uzmanları tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmet tıpkı bankaların çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin telefon aracılığıyla sizinle görüşmesi gibi telefon üzerinden verilmektedir. Not Danışmanım hizmetini almak istediğinizde Findeks uzmanlarına müsait olduğunuz günleri ve saat aralıklarını belirtirsiniz. Böylece uzmanlar sizi sadece müsait olduğunuzu belirttiğiniz saatlerde ararlar.

Not Danışmanım hizmetini telefon aracılığıyla alırsınız. Findeks uzmanları kredi notunuzu yükseltmeniz ya da hep aynı seviyede tutmanız için neler yapmanız gerektiğini size telefon görüşmesiyle aktarırlar. Bu hizmet profesyonel bir hizmettir. Findeks, Not Danışmanım hizmeti alan müşterilerin orta ve uzun vadede hedeflerine ulaşacağını söylemektedirler.

Not Danışmanım hizmeti sayesinde kredi notunuzu yükseltmeniz mümkündür. Uzmanlardan kredi notunuzu yükseltme yöntemlerini öğrenebilir, kredi notunuzu etkileyen unsurlar hakkında bilgiler arabilirsiniz. Bu yöntemin işe yaraması için uzmanların verdiği yönergeleri harfiyen uygulamanız şarttır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.