Findeks Kredi Notu sorgulama işlemi birçok kişi tarafından merak ediliyor. Findeks.com üzerinden artık kredi notunuzu kısa süre içinde sorgulayınız. Findeks markasının sunduğu bu not risk derecelendirme notu olarak bilinir. Findeks kredi notu nedir  diye soracak olursak bu not kişinin bankacılılık alanındaki kredi alma puanıdır. Tüketici bu nota göre bankaların gözünde çok önem arz ediyor.

Findesk Kredi Notu TC İLE Öğrenme

Findeks kredi notu çok kısa bir süre içinde TC kimlik no ile öğrenebilir bir hale geldi. Findeks sitesinin üzerinden üye olarak tüm işlemleri yapabiliyorsunuz. Son aylarda Findeks.com sitesinde girenlerin sayısının rekor derecede arttığı görülüyor. Özellikle emlakçılarında  kredi notunu talep ettiği görülüyor. Ticaret yapan birçok kişiden  artık kredi notu talep ediliyor.Öyle ki kredi notu iş hayatında özellikle satıcılar için güven veriyor. Oto kiralama ,beyaz eşya ve cep telefonu satıcıları kullanıyor.  Senetle ürün satan kişiler kredi notu sayesinde kişilerin güvenirliğini teyit ediyorlar. Kredi notunu öğrenmek ne kadar sorunun cevabı ise çok cüzi bir rakamdır tahmini 3tl geçmiyor operatörler üzerinden kolaylıkla öğreniliyor.

Kredi Notu Nerelerden Öğrenebilir ?

Findeks sitesinden veya cep telefonu operatörleri üzerinden sadece TC kimlik no öğrenilir. Yapmanız gereken bir SMS atmak olmalıdır. Başkasının kredi notu yine kısa süre içinde öğrenilir. Kredi notunu öğrenmek ücretli mi diye sorabilirsiniz fakat kredi notunuzu öğrenmek ücretlidir bazı yerlerde 9tl çıkan ücret 3TL olarak bilinir operatörlerde.