Findeks Kredi Notunu Anında Öğren

Findeks Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım ?
Findeks Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım ?

Findeks kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere sunulan pek çok farklı seçenek bulunmakta olup bu seçenekler için ödenen ücretlerde değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz kredi notu öğrenme hizmeti ise sadece bir seferlik olmak üzere Findeks internet sitesi üzerinden yapılan kredi skoru öğrenme işlemlerinde sunulmaktadır.

Findeks Kredi Notu Öğrenme

Findeks internet sitesi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz Findeks kredi notu sorgulaması için yapmanız gereken tek şey siteye üye olmaktır. Findeks üyeliği tamamen ücretsiz olup açılan formda sizden istenen kişisel bilgeleri doğru ve eksiksiz olarak girmeniz ve cep telefonuna gönderilen doğrulama kodunu tuşlamanız üyeliğinizi başlatmanız için yeterlidir.

Findeks SMS Kredi Notu Sorgulama 

Anında kredi notu sorgulaması yapmak isteyen kişilere sunulan en büyük kolaylıklardan biride cep telefonundan kredi notu sorgulaması yapmaktır. SMS kredi notu sorgulaması için kişinin cep telefonu kısa mesaj bölümünden kimlik numarası ve doğum yılını aralarında bir boşluk bırakarak yazması ve oluşturduğu bu kısa mesaj metnini 1122 numarasına göndermesi yeterlidir. Kredi notu sorgulama SMS hizmetinden tahsil edilen tutar ise 9 liradır.

Banka Kredi Notu Sorgulama

Bankayı kimliğiniz ile ziyaret etmeniz durumunda ya da bankaların internet şubesi üzerinden de kredi puanı sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Borcumu Ödemezsem Ne Olur?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.