Findeks Kredi Notu Sorgula

Findeks kredi notu sorgulama işlemi yapmak oldukça kolaydır. Kredi notunuzu Findeks aracılığıyla sorgulamak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Findeks vatandaşların işini kolaylaştıran ve evlerinden ya da iş yerlerinden sadece Findeks websitesine girerek kredi notlarını öğrenmelerini sağlayan bir bilgilendirme platformudur. Her ne kadar kredi notunuzu öğrenmek için 4 TL vermeniz gerekse de Findeks platformu kredi notunuzu öğrenmek, risk raporunuzu almak ve kredi notunuzu sürekli takip etmek için eşsiz bir platform olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca kredi notunuzu öğrenmek için her ay 4 TL vermek yerine avantajlı Findeks üyelik paketlerinden yararlanmanız mümkündür. Üstelik bu paketler sizin ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanmıştır. Kendi ihtiyacınıza bağlı olarak istediğiniz paketi seçebilirsiniz. Findeks kredi notu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek ve Findeks üyelik paketleri hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyun.

Findeks platformu Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından vatandaşların kendi kredi notlarını öğrenmesi için oluşturulmuştur. Bu platform sayesinde kredi notunuzu çok kolay bir şekilde öğrenirsiniz. Böylece banka şubesine gitmenize gerek kalmaz. Aslına bakarsanız siz banka şubesine gitmeye hazırlanmak için harcadığınız sürede zaten Findeks internet sitesine girip kredi notunuzu öğrenirsiniz. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Türkiye’deki tüm vatandaşların kredi notlarının saklandığı kurumdur. Bu kurum sizin kredi notunuzu bankalarla ve müşterisi olduğunuz şirketlerle paylaşır. Ayrıca Findeks platformu sayesinde sizinle paylaşır. Ancak kredi notunuzu öğrenmek ve risk raporunuzu almak için Findeks platformuna üye olmanız şarttır. Findeks platformuna üye olmak için T.C. kimlik numaranızı ve güncel cep telefonu numaranızı girmeniz gerekir. Ardından sistem sizin siz olduğunuzdan emin olmak için size nüfus cüzdanı bilgilerinizi sorar. Bu bilgileri de doğru bir şekilde girdiğinizde üyeliğiniz oluşturulacaktır. Şimdi 4TL vererek kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Sistemin nasıl çalıştığını öğrendiğinizde zaten üyelik paketlerinden birini almanın ne kadar yararlı olduğunun farkına varacaksınız. Kredi notunuzu bilmeniz ve takip etmeniz bankalardan aniden kredi çekmeye ihtiyaç duyduğunuzda zorlanmamanız açısından çok önemlidir. Bu yüzden Findeks üyelik paketleri hem çok avantajlı hem de uygun fiyatlıdır.

Findeks üyelik paketlerinin 4 çeşidi vardır. Bunlar Findeks Klasik Üyelik Paketi , Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi, Findeks Gold Danışmanlık Üyelik Paketi ve Findeks Premium Üyelik Paketidir. Bu paketleri aldığınızda bir yıllık alırsınız ve ödemeyi aylık olarak yaparsınız. Bu paketlerin aylık KDV dahil fiyatları sırasıyla 5,71 TL, 8,95 TL, 8,95 TL ve 14,07 TL’dir. Ancak elbette fiyatlar arttıkça aldığınız özellikler de artmakta ve değişmektedir. Findeks Klasik Üyelik Paketi size aylık notlu risk raporunuzu verir ve uyarı hizmeti içerir. Findeks Gold Takipçi Üyelik Paketi klasik pakette yer alan özelliklerin yanı sıra size 12 aylık takipçi hizmeti de verir. Findeks GOld Danışmanlık Üyelik Paketi, Findeks Takipçi Üyelik Paketinde yer alan takipçi hizmeti yerine yılda üç kez danışmanlık hizmeti verir. Premium paket ise hem takipçi hizmeti hem de yılda üç kez danışmanlık hizmeti içerir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.