Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Findeks kredi notu öğrenme sistemi herkese açık olan bir sistemdir. Kredi notunuzu son derece hızlı ve kolay bir şekilde bu sistemden öğrenmeniz mümkündür. Findeks kredi notunuzu nasıl öğreneceğinize dair ayrıntılar için yazımızı okuyun.

Kredi notu hem bankalar aracılılığıyla yaptığınız işlemler için hem de gerek GSM operatörlerinden telefon satın alırken gerekse diğer alışverişlerinizde son derece büyük önem arz eden bir unsurdur. Öyle ki kredi notu artık hemen hemen tüm firmaların müşteri tanıma işlemlerinde ve müşterilerle olan ilişkilerinden kullandıkları bir kıstastır. Öyle ki, firmalar artık müşterilerin tüm bilgilerini tek tek öğrenmeye çalışmak yerine sadece T.C. kimlik numarasına bakmakta ve onun kredi notunu Kredi Kayıt Bürosu (KKB) öğrenmekteler. Böylece karşılarına müşterinin kredi notunun yanı sıra onun ödeme alışkanlıklarına borçlarına dair her türlü bilgi gelmektedir. Fakat kredi notunuzu bilmeye aslında krediye acilen ihtiyacınız olduğuna gereksinim duyarsınız. Bu yüzen kredi notu çok önemlidir.

Kredi notunuzu öğrenmek istemeniz çok tabi bir durumdur. Herkes kredi notunu merak eder. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) herkesin kredi notunu öğrenmesini sağlamak amacıyla son derece güvenli bir platform oluşturmuştur. Bu platform Findeks’tir. Findeks, kredi notunuzu çok hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlayan bir platformdur. Üstelik Findeks platformunun akıllı telefonlara özel uygulamaları da mevcuttur. Burada üyelik oluşturduğunuz takdirde Findeks uygulaması üzerinden kredi notunuzu sürekli olarak takip edebilirsiniz. Findeks kredi notunuzu öğrenmek için izlemeniz gereken adımları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Findeks kredi notunuzu öğrenmek için öncelikle Findeks websitesine girmeniz ve kendinize ait yeni bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Bunu yaparken girdiğiniz bilgiler kesinlikle doğru olmalıdır. Sizden öncelikle T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız istenecektir. Buraya girdiğiniz telefon numarası kesinlikle doğru olmalı ve bankalarda kayıtlı olan numaranızla aynı olmalıdır. Daha sonra sizden istenen bilgileri yine doğru şekilde girmeli, telefonunuza gelen mesajdaki şifreyi girmelisiniz. Güvenlik sorusunun cevabını unutmamalısınız. Güvenlik için seçmeniz istenen görseli de unutmamalısınız. Daha sonra burada kredi notunu öğren bölümüne  tıklayarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Sadece bu hizmetin ücreti 4,00 TL’dir. Bu tutar, bilgilerini girdiğiniz karttan tahsil edilir. Risk raporu ve benzeri ayrıntılar isterseniz hizmet ücreti artacaktır. Eğer düzenli rapor isterseniz burada bulunan aylık paketlerden birini seçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Merkez Bankası'ndan Dolar Açıklaması Geldi

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.