Findeks İletişim

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi notu sisteminin kurucusu ve uygulayıcısı olan Findeks günümüzde bankacılık sisteminin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilmektedir. Artık tüm bankalar müşterileri tarafından gerçekleştirilen kredi başvuruları ve kredi kartı başvurularında ilk olarak kredi notu ortalamasını dikkate almakta, düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin kredi onayı almaları her geçen gün zorlaşmaktadır.

Kredi Kayıt Bürosu Sicil Sorgulama 

Bankalar tarafından kurulan Kredi Kayıt Bürosu tüketiciler lehine çıkarılan yeni yasalar sonucunda kaybettiği gücünü tekrar kazanmak için Findeks kredi notu sistemini kurma kararı almıştır. Kredi Kayıt Bürosu ilk kelimelerinden oluşan KKB Findeks kredi notu hesaplamalarında müşterilerinin geçmiş ödeme düzenleri ve kredili ürünleri kullanma sıklığına göre karar vermektedir. Kredi sicili sorgulama işlemlerini Findeks internet sitesi üzerinden yapmanız mümkündür.

Findeks Telefon Numarası 

Kredi Kayıt Bürosu telefon numarası olarak aranılan numara ile Findeks telefon numarası iki farklı numaradır. Findeks tel no olarak 444 4 552 numarasını kullanmaktadır. Bu numaradan aranan kişiler ise büyük bir panik halinde “444 4 552 neden arar?” sorusunu yönetmektedir. Aramaların nedeni son derece çeşitli olmakla beraber genelde hizmet kalitesi ile ilgili anket çalışmalarıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Sicil Affı TBMM'de Kabul Edildi

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.