Findeks Gold Takipçi Paketi, Findeks platformu tarafından sunulan avantajlı bir pakettir. Bu paketin içeriğini, fiyatını ve paketi nasıl alacağınızı öğrenmek için yazımıza göz atın.

Findeks platformu vatandaşların kredi notlarını öğrenmek ve kredi notuyla ilgili diğer pek çok hizmeti almak için üye olup girdikleri bir platformdur. Bu platformda kredi notunuzu sorgulayabilir, notlu risk raporunuzu alabilir ve kredi notunuzu takip etmek ya da danışmanlık almak için üyelik paketleri alabilirsiniz. Bu işlemlerin tümü ücretlidir. Kredi notu sorgulama işlemi için 4,72 TL, notlu risk raporu almak için 7 TL ödersiniz. Ancak Findeks platformu bu işlemleri sık sık yapan kişilerin işine yarayacak üyelik paketleri oluşturmuştur. Bu üyelik paketleri sayesinde söz konusu işlemlerin tümünü ve daha fazlasını çok daha ucuza yapabilirsiniz. Paketlerin arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir, ödemelerinizi aylık olarak yapabilirsiniz. Findeks size dört farklı üyelik paketi sunar. Bunlardan biri de Findeks Gold Takipçi Paketidir. Yazımızın konusu bu paket olmakla birlikte, paketin diğer Findeks üyelik paketleriyle karşılaştırmasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Findeks Gold Takipçi Paketi, Findeks platformu tarafından sunulan yıllık bir pakettir. Bu paket Fİndeks Klasik Üyelik Paketinden sonra gelen ve ikinci sırada olan bir pakettir. Bu paketten sonra gelen iki paket daha vardır. Bunlar Findeks Gold Danışmanlık Paketi ve Findeks Premium Üyelik Paketidir. Findeks Gold Danışmanlık Paketinin içeriği Findeks Gold Takipçi Paketinin içeriğine benzemektedir. Bunların arasındaki tek fark, Findeks Gold Takipçi Paketinde standart hizmetlere ek olarak 12 aylık takipçi hizmeti varken Findeks Gold Danışmanlık Paketinde üç kez not danışmanım hizmetinin olmasıdır. Ancak bu paketlerin fiyatları aynıdır ve ayda 8,95 TL (KDV Dahil)’dir. Yani Findeks üyelik paketlerinin tümü yıllık olarak alınmakta ve ödemeler aylık yapılmaktadır. Findeks Gold Takipçi Paketinini içeriği 12 adet Notlu Risk Raporu, 12 aylık İzleme, 12 ay Uyarı Hizmeti ve 12 aylık Takipçi hizmetinden oluşmaktadır. Bu hizmetlerin tümüne yukarıda da belirttiğimiz üzere ayda 8,95 TL (KDV Dahil) ödersiniz.

Findeks platformu son derece güvenli ve yararlı bir platformdur. Özellikle kredi notunuzu yakından takip etmek ve finans dünyasındaki yerinizi kontrol altına almak istiyorsanız Findeks sizin için doğru yerdir. Findeks platformu Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından vatandaşların kendi kredi notlarını sorgulamaları ve öğrenmeleri için oluşturulmuştur. Kredi Kayıt Bürosu, Türkiye’deki her vatandaşın kredi notunu muhafaza eden kurumdur. Her vatandaşın kredi notu vardır. Bu kredi notlarının tümü tek bir yerde, Kredi Kayıt Bürosu’nda saklanır ve ve Kredi Kayıt Bürosu bu kredi notlarını hem şirketlerle hem de bankalarla paylaşır. Findeks, kredi notunuzdan haberdar olmanız için son derece iyi bir platform olarak öne çıkmaktadır. Findeks platformundan yararlanabilmeniz için bu platforma üye olmanız gerekir. Üyelik oluşturmak için T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz şarttır. Ayrıca sistem, sizin siz olduğunuzdan emin olmak için nüfus cüzdanı bilgilerinizi de isteyecektir. Bu sayede platformda kimse bir başkasının yerine hesap açamamaktadır.