Findeks Gold Danışmanlık Paketi Fiyatı

Findeks platformu kredi notunuzu sorgulayabildiğiniz ve kredi notunuza dair pek çok hizmet alabildiğiniz bir platformdur. Findeks, kredi notunuzu her daim takip edebilmeniz için içinde pek çok hizmet bulunan üyelik paketlerini uygun fiyata size sunar.

Findeks platformu Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından sunulan bir kredi notu öğrenme platformudur. Bu platform sayesinde kredi notu sorgulama işleminizi hızlı ve güvenli şekilde yapabilir, notlu risk raporu alabilir ve kredin notunuzla ilgili pek çok işlem yapabilirsiniz. Kredi notunuzu bu platform sayesinde sürekli takip edebilir ve sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Ancak bildiğiniz gibi Findeks platformunda kredi notunuzu öğrenmek ya da notlu risk raporu almak kısacası burada yaptığınız tüm işlemler ücretlidir. Sistem sizden yaptığınız işlemler için belirli ücretler alır. Kredi notu sorgulama işlem ücreti 4,72 TL ve notlu risk raporu alma ücreti 7 TL’dir. Bu ücretleri hesap kartınızla ya da kredi kartınızla ödemeniz mümkündür. Bu işlemlere tek tek ücret vermemek için Findeks size üyelik paketleri sunar. Findeks üyelik paketlerinin içinde hem çok sayıda hizmet vardır hem de bunların ücretleri uygundur. Findeks üyelik paketlerini yıllık olarak alırsınız ve ücretleri aylık olarak ödersiniz. Findeks size içerikleri farklı olan dört üyelik paketi sunar. Bu üyelik paketleri Findeks Klasik Üyelik Paketi, Findeks Gold Takipçi Paketi, Findeks Gold Danışmanlık Paketi ve Findeks Premium Pakettir. Bunların sıralaması en ucuzdan en pahalıya doğrudur. Ayrıca bu paketler herkesin ihtiyacının farklı olduğunun göz önüne alınmasıyla oluşturulmuştur. Yani kendi ihtiyacınıza uygun paketi bulmanız kolaydır.

Findeks Gold Danışmanlık Paketi içeriğinde 12 adet Notlu Risk Raporu, 12 ay İzleme hizmeti, 12 ay Uyarı Hizmeti ve üç kez Not Danışmanım hizmeti bulunmaktadır. Findeks Gold Danışmanlık Paketinin fiyatı aylık 8,95 TL (KDV Dahil)’dir. Bu paketi bir yıllık süre için alırsınız ve ödemeyi aylık yaparsınız. Bir yıllık olduğu için içeriğinde 12 aylık hizmetler bulunmaktadır. Yalnız mont danışmanlığını üç kez alma hakkınız mevcuttur.

Türkiye’de her vatandaşın bir kredi notu bulunmaktadır. Bu kredi notları Kredi Kayıt Bürosunda muhafaza edilmektedir. Kredi Kayıt Bürosu notlar hem saklar hem de bunları bankalarla ve şirketlerle paylaşır. Kredi Kayıt Bürosunun verdiği diğer hizmet de vatandaşların kredi notlarını öğrenmelerini sağlamaktır. Vatandaşların kendi kredi notlarını öğrenmeleri için Kredi Kayıt Bürosu Findeks platformunu oluşturmuştur. Yani bu kurum kredi notlarını bankalarla paylaşmakla kalmamakta aynı zamanda vatandaşların kendi kredi notlarını öğrenmelerini de sağlamaktadır. Bu sayede vatandaşlar Findeks platformuna kayıt olarak istedikleri kredi notu sorgulama işlemlerini yapabilmektedirler. Vatandaşlar sadece kendi kredi notlarını öğrenebilirler. Findeks platformunda eğer başkasının kredi notunu öğrenmek isterseniz o kişinin cep telefonuna SMS gönderilmektedir. Ancak kişinin gelen SMS’i onaylaması sonucunda onun kredi notunu öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.