QNB Finansinvest bir yatırım portalıdır. Yatırım yapmakla ilgileniyorsanız ve paranızı uygun yatırım araçlarıyla uygun portallarda değerlendirmek istiyorsanız QNB Finansinvest sizi ilgilendiren bir seçenek olabilir. 

QNB Finansinvest, “Türkiye’nin özgün ve zengin içerikli yatırım portalı” şeklinde tanıtılmaktadır. Eğer birikiminizi doğru yatırım araçlarıyla değerlendirmek istiyorsanız bir elektronik finansal işlem platformuna ihtiyacınız olacaktır. QNB Finansinvest size işte bu elektronik finansal işlem platformunu sunmaktadır. Bu çevrimiçi platform sizin istediğiniz yatırım aracını alıp satmanızı ve kazanç elde etmenizi sağlar.

QNB Finansinvest Nedir? Ne İşe Yarar?

QNB Finansinvest, QNB Finansbank’a ait bir yatırım portalı ve çevrimiçi aracılık sitesidir. Birikimi olan herkes parasını güvenilir ve hızlı bir işlem platformuyla değerlendirmek ister. Borsa İstanbul’da işlem gören yatırım araçlarına yatırım yapabilmeniz için bir çevrimiçi aracılık sitesine ihtiyacınız vardır. Çünkü bu yatırımı doğrudan yapma olanağı yoktur.

Bankalar yatırım işlemleri için müşterilerine çeşitli seçenekler sunmaktadırlar. Hemen hemen her bankanın sunduğu bir işlem platformu vardır. QNB Finansinvest da QNB Finansbank’ın yatırım işlemleri bölümünün çevrimiçi aracılık platformudur. QNB Finansinvest sayesinde yatırımlarınızı yapmak istediğiniz aracı bulabilir, birikiminizi kazanç sağlayan bir araca dönüştürebilirsiniz.

QNB Finansinvest Nasıl Kullanılır?

QNB Finansinvest sadece finansal işlem platformu değildir. Aynı zamanda piyasa takibi konusunda yatırımcıların görmek istediği, ilgilendiği ve ihtiyaç duyduğu içeriklere de sahiptir. QNB Finansinvest, zengin, dinamik ve özgün içerikler yönünden müşterisinin piyasa takibi konusunda gereksinimlerine cevap vermektedir. Günlük haberler ve analizler sürekli güncellenmektedir.

Eğer siz de birikiminizi değerlendirmek konusunda iyi bir platform arıyorsanız QNB Finansinvest ilgilenebileceğiniz bir seçenek olabilir. Burada yer alan analizler sayesinde doğru tahminlere fiyat seviyeleri konusunda doğru ön görülere ulaşabilirsiniz.

QNB Finansinvest Mobil Uygulamaları

Gerçekleştirdiğiniz yatırımları her zaman ve her yerden takip edebilmek için QNB Finansinvest platformunun uygulamaları mevcuttur. QNB Finansinvest web sitesi yatırımlarınızı görmek ve izlemek için var olsa da bilgisayarınızı kapattıktan sonra da mobil cihazınız üzerinden takipte kalmak için QNB Finansinvest Android, iPhone, iPad sürümlerini kullanabilirsiniz. Fiyat seviyelerinin çok kısa süre içinde değişmesi mümkündür. Bu nedenle mobil uygulamalara her zaman ihtiyacınız olacaktır.

QNB Finansinvest işlem platformu ile hisse senedi, fon, tahvil, bono ve benzeri yatırım araçları üzerinde işlemler yapabilir; zincir emir, süreli emir ve şartlı emir verebilirsiniz. Daha pek çok işlem QNB Finansinvest ile yapma olanağınız vardır.

Qnb Finansinvest Komisyon Oranları

Finansinvest üzerinde yaptığınız işlemlerde ana odak Oran/Tutarlar olurken;

Eğer fiziksel bir evrak isterseniz posta gönderim maliyeti olarka 7.5 TL, hisse senedi alımlarınızda ticaret yaptığınız tutar üzerinden binde 5, emir iptali vs. gibi durumlarda ise BİST tarafından belirlenen oranlar dikkate alınmaktadır. Finansinvest üzerinde havale, eft işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilir, herhangi bir ücret ödemeden yatırım danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Finansonline İphone

Eğer Apple İphone cihazında Finansonline uygulamasını kullanmak isterseniz menüdeki Appstore’a dokunarak Finansonline’i kolayca indirmeniz mümkün. Şubede yapabileceğiniz işlemlerin tamamını çok daha hızlı ve pratik şekilde Finansonline İphone uygulamasında gerçekleştirebilirsiniz.

Finansonline Android

Aynı şekilde Samsung, Huawei, Xiaomi gibi cihazlarınızda da Play Store üzerinden kolayca Finansonline android uygulamasını indirerek yatırımlarınızı akıllı cihazınızda pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.