İnternetten kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerine türlü kolaylıklar sunmaya devam eden Finansbank online kredi hizmeti ile şubeye gitmeden kredi kullanmanızı sağlıyor.

Finansbank Online Kredi Nedir?

Sadece internet üzerinden kredi başvuru formu doldurabildiğiniz özel Finansbank kredi hizmetidir. Bu hizmet sayesinde şubesiz kredi kullanımı sağlanmakta ve kredi ön onayı alan kişilerin kredi kullandırma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Finansbank internet şubesi müşterisi olan kişiler ise direkt olarak internet şubesi üzerinden başvuruda bulunabilmekte ve onay almaları durumunda kredilerini hesaplarına aktararak şubeye gitmeden direkt kredi  kullanma hakkını elde etmektedir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere yönelik daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları sunulurken kredi kullandırım üst limiti olarak ise 30 bin lira uygulanmaktadır. Ancak burada kredi kullanmak isteyen kişinin bu tutarı kullanıp kullanamayacağı kredi notu ortalamasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin kullanabilecekleri kredi notu ortalaması daha düşük tutulurken yüksek kredi notu ortalaması olan kişiler maaşlarının yeterli olması durumunda daha yüksek oranda kredi kullanma hakkına sahiptir.