Finansbank Kredi Kartı Şifre

Kredi kartı kullanan kişilerin kendi kişisel güvenliklerini sağlayabilmek adına kredi kartı şifresi oluşturması gerekmektedir. Bu şifre 4 haneli olarak belirlenmekte olup kişisel verilerin korunabilmesi için bu rakamın doğum senesi olarak belirlenmesine izin verilmemektedir. Finansbank kredi kartı kullanıcılarının da bu şifreyi oluşturmaları gerekmektedir.

Finansbank Kredi Kartı Şifre 

Cardfinans şifre alma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hizmet almaları mümkündür. Buna ek olarak cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden SIFRE (noktalama işaretleri kesinlikle kullanılmamalıdır) yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 4 hanesini yazıp yine bir boşluk bırakıp annenizin kızlık soyadının ilk harfini yazmanız gerekmektedir. Bu şekilde oluşturduğunuz mesajı 2273 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajın ardından banka yeni kredi kartı şifresi bilginiz Finansbank veri tabanına kayıtlı olan cep telefonuna yine kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Finansbank Kredi Kartı Başvuru 

Yeni bir kredi kartı almak isteyen kişilerin bunun için Card Finans kredi kartı ürününü tercih etmeleri durumunda Finansbank internet şubesi, Finansbank internet sitesi ve Finansbank şubeleri üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmaları mümkündür. Buna ek olarak büyük alışveriş merkezleri gibi kalabalık yerlerde kurulan küçük stantlar üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurulmasına izin verilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   CepteTeb Kampanyaları

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.