Türkiye’nin en güçlü özel bankalarından biri olarak kabul edilen Finansbank geliştirdiği Card Finans kredi kartı ürünü ile aynı zamanda en çok kredi kartı veren bankalardan da biri olmayı başarmaktadır. Card Finans kredi kartı ürünü kolay taksit seçeneğinden para puan biriktirmeye kadar farklı pek çok avantaj sunmaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu SMS 

Müşterileri için SMS ile kredi kartı başvurusu işlemlerine olanak sağlayan Finansbank Card Finans kredi kartı yanı sıra Fix Card başvurusu için de aynı kolaylığı sağlamaktadır. Finansbank kısa mesajla kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirmek isteyen kişilerin tek yapmaları gereken cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girerek kimlik numaralarını yazmak ve 11 haneli kimlik numarası bilgisini 3457 numarasına göndermektir.

İnternetten Kredi Kartı Başvurusu 

İntenetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar arasında yer alan Finansbank bu hizmeti Card Finans internet sitesi üzerinden vermektedir. Sitede yer alan başvuru bölümüne kimlik numaranızı yazarak açılan pencerede sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz durumunda kredi başvurunuz alınarak tarafınıza kredi kartı başvuru soncu kısa mesajla iletilecektir.