Finansbank Kredi Başvurusu

Finansbank Kredi Başvurusu
Finansbank Kredi Başvurusu

Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Finansbank kredi başvurusu konusunda müşterilerine farklı kanallar sunmaktadır. İhtiyaç kredisi paketlerinin yanı sıra konut kredisi ve taşıt kredisi paketlerinde de pek çok fırsat sunan banka düşük kredi notuna kredi verilmesi konusunda da son derece esnek davranmaktadır. Finansbank kredi başvurusu için 3 farklı seçenek sunulmaktadır.

Finansbank Kredi Başvurusu SMS İle 

SMS kredi başvurusu için istekli olan kişilerin tek yapmaları gereken cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden kimlik numaralarını yazarak 5030 numarasına göndermektir. Banka bu durumda kredi başvurusunu incelemekte ve Finansbank kredi başvuru sonucu yine aynı telefon numarasına gönderilmektedir.

Başvurusu uygun bulunmayan kişileren kredi başvuru reddi kararı bildirilirken başvurusu onaylanan kişilere ise kredi ön onayı mesajı gönderilmektedir. Kredi onayı alan kişilerin ilgili kredi başvuru evrakları ile bankayı ziyaret etmeleri durumunda kredi kullandırım süreci tamamlanmaktadır.

Finansbank Kredi Başvurusu İnternetten 

İnternetten kredi başvurusu işlemini gerçekleştirmek isteyen kişilerin Finansbank internet sitesi üzerinden krediler bölümünden ihtiyaç kredisi başvurusu linkini tıklamaları yeterlidir. Yine Finansbank konut kredisi başvurusu için de aynı işlemin yapılmasına izin verilmekte olup taşıt kredisi başvurusu için ise Finansbank şubeleri üzerinden işlem yapılmasına izin verilmektedir.

Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama 

Kredi başvuru sonucu genelde SMS olarak hemen gönderilmekte olup yine Finansbank internet sitesi üzerinden krediler bölümünden sorgulama linkini tıklayarak kredi başvuru numaranızı girmeniz durumunda öğrenmenize izin verilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir ?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.