Diğer bankalar ile kıyaslandığında çok daha kolay kredi onayı vermesi nedeni ile sıklıkla tercih edilen Finansbank aynı zamanda kredi başvurusu için de farklı pek çok kanal sunmaktadır. Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin izlemeleri gereken yöntem ise yapacakları kredi başvurusu türüne göre farklılıklar gösterebilmektedir. İşte konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi için kullanabileceğiniz başvuru yöntemleri:

Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyorsanız Finansbank size diğer bankalara oranla çok daha kolay bir kredi onay süreci sunar. Bu nedenle düşük kredi notu bulunan kişilerin kredi başvuru formu doldurmak için öncelikli tercihi Finansbank olmalıdır. Finansbank SMS kredi başvurusu için sadece kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 5030 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Finansbank online kredi başvurusu ya da bilinen bir diğer ismi ile Finansbank internetten kredi başvurusu işlemini gerçekleştirmek için ise Finansbank internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi başvuru formu bilgilerini doldurmanız yeterli olacaktır.

Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilere 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanma fırsatı sunan Finansbank araç kredisi başvurusu için ise sadece şubeleri üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Finansbank araç kredisi kullanmak isteyen kişilere sıfır araç kredisi ve ikinci el araç kredisi kullandırmakta olup sıfır araç kredileri için Finansbank anlaşmalı otomobil markaları arasından tercihte bulunanlar bu şubeler üzerinden de kredi kullanabilmektedir.

Finansbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank konut kredisi kampanyaları ile çok daha cazip konut kredisi faiz oranları sunarken 120 ay vadeli konut kredisi kullanımına izin verilmektedir. Konut kredisi başvurusu için ise sadece Finansbank şubeleri yetkili olup konut kredisi başvuru evrakları ile kredi kullanmak isteyen kişinin şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.