QNB Finansbank Kiralık Kasa Ücretleri

Kiralık kasalar evlenmek isteyen çiftleri en çok ilgilendiren konulardan biridir. QNB Finansbank, kiralık kasa hizmeti veren bankalardan biridir. Kiralık kasa ücretlerini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Kiralık kasa ücretleri en çok merak edilen ücretlerdendir. Kiralık kasalar yeni evli çiftlerin en çok ihtiyaç duyacağı gereksinimlerden biridir. Bu yüzden kiralık kasa hizmeti hakkında bilgi almakta ve kiralık kasa ücretlerini öğrenmekte yarar vardır.

Kiralık Kasalar Neden Gereklidir?

Kiralık kasaların gerekmesinin en önemli sebebi yeni evli çiftlerin eşyasının çok olması ve yeni girilen bir evin ne kadar güvenli olduğunun bilinmemesidir. Bu yüzden yeni takılan altınlar, takılar ya da sahip olunan değerli evraklar için güvenli bir yer gereklidir. Her ne kadar evinizin güvenli olduğunu düşünseniz de bir ev, banka kasasından daha güvenli olamaz.

Evinizin kapısını bir banka kapısı kadar yüksek güvenlikli yapamayacağınız gibi kapıya da bir güvenlik görevlisi dikemezsiniz. Bu yüzden kiralık kasalar her zaman için değerli eşyalarınızı saklamak konusunda güvenli olmuştur.Her ne kadar gelinlik, damatlık, ev eşyaları, düğün salonu annelerin ve babaların istekleri önemli olsa da çok önemli olan ve kaçırılmaması gereken bir detay daha vardır. Bu da kiralık kasa ihtiyacıdır.

Kiralık Kasa Hizmeti Nasıl Alınır?

Bankadan bir kasa kiralamak istiyorsanız öncelikle fiyat araştırması yapmanız gerekir. Bankaların kasa kiralama ücretleri birbirlerine göre farklılık gösterdiği gibi, kasaların büyüklüklerine göre de farklılık gösterir. Bu yüzden kiralamanız gereken kasanın büyüklüğüne de karar vermelisiniz.

Bankada kasalar yıllık kiralanmakta ve kiralama esnasında bir depozito ödenmektedir. Bu depozitoyu kasayı kapattığınızda geri alabilirsiniz. Bankaların çoğu kasa kiralamak hizmeti vermektedir. QNB Finansbank da bunlardan biridir. Bankaların her şubesinde kiralık kasa bulunmaz. Bu yüzden kiralık kasa bulunan şubelere gitmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Halkbank Emeklilik Kredisi / Emekli Olmak İçin Kredi Desteği

QNB Finansbank’ın büyük kasa için belirlediği depozito ücreti 330 TL, küçük kasa için belirlediği depozito ücreti 220 TL ve orta kasa için belirlediği depozito ücreti 275 TL’dir. Yıllık kiralama ücretleri büyük kasa için 495 TL, küçük kasa için 330 TL ve orta kasa için 385 TL’dir. Kasaların yıllık ücretleri, kasayı bağladığınız vadesiz TL hesabınızdan yıllık olarak yıl içinde bir dönemde alınır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.