Finansbank herkese ihtiyaçları doğrultusunda farklı ve kazançlı paketler sunuyor. Bu paketlerin oluşturulmasının sebebi her müşterinin ihtiyacının farklı olmasıdır. Siz de kazançlı paketlerden yararlanmak istiyorsanız detaylı bilgi edinmek ve kazançlı paket başvurusu için izlemeniz gereken adımları öğrenmek için yazımızı okuyun.

Finansbank kazançlı paketler, müşterilere paket dahilindeki işlemleri ücret ödemeden yapmayı vadetmektedir. Bu paketlerin içerikleri birbirinden farklıdır. Ayrıca paketlerin aylık ücreti söz konusudur. Yani paketlerden birini seçtiğiniz zaman bir yıl kullanabilirsiniz. Ancak paketin içerdiği işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirmek için aylık ücret ödemeniz gerekmektedir. Finansbank Kazançlı Paketlerinin ne kadar avantajlı ve gerekli olduğu tartışılabilir. Bu tartışmaya geçmeden önce Kazançlı Paketlerin neler olduğunu sıralayalım ve bu paketlerin içeriğinde nelerin yer aldığına bakalım.

Finansbank, müşterilerine üç adet Kazançlı Paket sunuyor. Bunlar Mini Paket, Hesaplı Paket ve Sınırsız Paket olarak sıralanıyor. Paketleri GSM operatörleri tarafından sunulan konuşma paketlerine benzetebilirsiniz. Ne kadar kazançlı olduklarına siz karar verebilirsiniz. Finansçıdan Mini Paket size bir yıl boyunca ücretsiz işlem seçenekleri sunuyor. Bunlar aylık 2 adet EFT işlemini ve aylık 2 adet TL havale işlemini ücretsiz gerçekleştirmek şeklinde sıralanıyor. Ayrıca şubelerde sıra önceliği de paket içeriğinde yer almakta. Bu paketteki işlemler sadece internet şubesinden ve cep şubesinden yapıldığında ücretsiz oluyor. Ayrıca paketi kullanmak için aylık 9 TL ödemeniz gerekiyor. Finansçıdan Hesaplı Paket size yıl boyunca yine ücretsiz işlem seçenekleri sunuyor. Bunlar aylık 3 adet ücretsiz EFT gerçekleştirme, aylık 3 adet ücretsiz TL havale gerçekleştirme, yine aylık 3 adet ücretsiz yurt içi diğer banka ATM’lerinde para çekme ve bakiye sorgulama şeklinde sıralanıyor. Bunlara ek olarak şubelerde sıra önceliğiniz oluyor ve ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde kredi tahsis ücreti alınmıyor. Bu paketten bir yıl boyunca her ay 15 TL ödeyerek yararlanmanız mümkün. Finansbank’ın Kazançlı Paketlerinin sonuncusu Finansçıdan Sınırsız Paket olarak sunulmuş. Bu pakette bir yıl boyunca ücretsiz yararlanabileceğiniz sınırsız EFT, sınırsız TL havale, sınırsız yurt içi diğer banka ATM’lerinden nakit para çekme ve bakiye sorgulama, şubelerde sıra önceliği ve ihtiyaç kredisi kullandığınızda tahsis ücreti ödememe gibi olanaklar var. Bu paket için ayda 19 TL ödemeniz gerekiyor .