En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Finansbank ihtiyaç kredisi paketlerinde de yoğun ilgi görmeyi sürdürmektedir. Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çoğu zaman 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, faizsiz kredi ya da emeklilere kredi kampanyası gibi farklı pek çok seçenek sunmaktadır.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine yönelik pek çok başvuru kanalı sağlayan ve düzenli kampanyalar ile avantajlı koşullar yaratan Finansbank kredi hesaplama işlemlerini de internet sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir.

Finansbank internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi hesaplama makinesi kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken aylık taksit tutarının belirlenmesinde yardımcı olmaktadır. Esnek ödemeli ihtiyaç kredisi ya da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hesaplaması ve ara ödemeli krediler de hesaplamalar ise Finansbank şubeleri üzerinden yapıl

Finansbank Kredi SMS 

Kısa mesajla kredi başvurusu işlemini gerçekleştirmek isteyen müşterilerine SMS kredi başvurusu imkanını sağlayan Finansbank avantajlı faiz oranları ile öne çıkmaktadır. Finansbank SMS kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin sadece kimlik numaralarını yazarak oluşturdukları bu kısa mesajı 5030 numarasına kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir.

Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama 

Kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi sonuçları başvuruda bulundukları kanala göre gönderilmektedir. Örneğin Finansbank internet şubesi üzerinden kredi başvuru formu dolduran kişilerin kredi sonuçları ile Finansbank SMS kredisini kullanmak üzere başvuruda bulunan kişilerin başvuru sonuçları cep telefonlarına kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Diğer kredi başvuru sonucu sorgulama işlemlerinin tümü için ise 0850 222 0 900 numaralı telefondan destek almanız mümkündür.