Finansbank İhtiyaç Anında Hazır Kredi Kampanyası

Kredi notu yüksek ve ödemeleri düzenli olan müşterilerine hazır kredi limiti tanımlayan bankalar arasında yer alan Finansbank düzenlemiş olduğu “Finansçıdan ihtiyaç anında hazır kredi” kampanyası ile nakde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanıma hazır kredi limiti tanımlanmaktadır. Bu sayede kredi başvurusu işlemlerinize gerek kalmadan hemen kredi kullanımına izin verilmektedir.

Finansbank internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz Finansbank anında kredi hesaplama işlemlerinizi yapabilir, kredi faiz oranları ve vade seçeneklerini belirlemeniz durumunda hemen adınıza tanımlanan krediyi hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik hesabınıza tanımlanan Finansbank hazır kredi ATM ve Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden de kullanılabilmektedir.

Finansbank ihtiyaç kredisi için seçilecek olan kanallardan biri de Finasbank şubeleridir. Finansbank şubeleri üzerinden hesabınız var ise bu hesabınıza anında kredi limiti tanımlanmakta ve ihtiyaç duyduğunuz anda tıpkı hesabınızdan para çekiyor gibi kredi çekmenize olanak sağlanmaktadır. Yani kredi başvuru evrakları ve formaliteleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan acil paraya ihtiyacım var dediğiniz anda hemen krediniz hesabınıza aktarılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.