Enpara Nedir?

“Şube yok, masraf yok, faiz çok” sloganı ile çıktığı yolda büyük bir ilerleme kaydederek kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran Finansbank Enpara, dijital bankacılık platformunda çığır açıyor. Havale ve EFT ücreti olmadan, hesap işletim ücreti olmadan, üstelik yalnızca bugün değil, yarın da işlem ücreti almayacağının garantisini veren Enpara’da başvurular da çok kolay.Fiziksel şube derdi olmadan, işlemlerinizi dijital kanallar üzerinden kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz Enpara, tüm faturalarınızı ücretsiz yatırıyor. Otomatik ödeme talimatı vererek; elektrik, su, doğalgaz ve cep telefonu faturalarınızı ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz. Şubeye gitmek ya da ATM aramak zorunda kalmadan, tüm masraflardan tasarruf ettiren platform Enpara.com’da. Kolay, sade ve rahat bir bankacılık için siz de Enpara müşterisi olabilirsiniz. Peki, Finansbank enpara hesabı açmak için ne yapmak gerekiyor?

finansbank-enpara-musterisi-olmak-istiyorum

ENPARA MÜŞTERİSİ NASIL OLUNUR?

Başvurunuzu gerçekleştirmek için yapmanız gereken arama motorundan Enpara adresine giriş yaparak, “başvuru” sekmesinden Enpara müşterisi olmak için ilk adımı atın. Müşteri olmak istiyorum sayfasına giriş yaptıktan sonra; kimlik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, eğitim ve çalışma bilgilerinizin yer aldığı başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirin. Başvurunuz alındıktan sonra, Enpara müşteri temsilcisi tarafından aranırsınız ve randevulaşırsınız. Randevu günü ve saatinde temsilci evinize gelerek, kartınızı verir ve başvuru işlemlerinizi tamamlar. Artık Enpara kartınızı ve hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bu kart, dijital bankacılığı geliştiriyor. Birçok avantajı da beraberinde getiren Enpara, eğlencede %50’ye varan indirim seçeneği sunuyor. Müzik, eğlence ve oyun harcamalarınızda, anlaşmalı iş yerleri ve platformlarda yapacağınız harcamalarda ödediğiniz paranın yarısı, bir sonraki ayın 5.gününe kadar iade edilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için Enpara müşterisi olmanız yeterli. Ayrıca ayda 2 kez, herhangi bir bankanın ATM’sinden ücretsiz olarak para çekebilir, acil paraya ihtiyacınız olduğunda ATM arama derdine son verebilirsiniz.

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ

enpara-ihtiyac-kredisi

Hızlı ve avantajlı kredi Enpara.com’da. Masrafsız kredi için siz de Enpara müşterisi olabilirsiniz. Ayda 184 TL ödeyerek 5000 TL kredi seçeneği için Enpara müşterisi olmanız yeterli. Şubeye gitmenize gerek kalmadan, 1 kuruş masraf olmadan, her zaman düşük faiz kredisi ile Enpara İhtiyaç kredisi kullanmak çok kolay. 36 aya varan vade seçenekleri ile 30.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için siz de bu krediye başvurabilirsiniz. %1,35 faiz oranları ve sıfır masraflı kredi olanağı Enpara’da. 5000 TL’ye mi ihtiyacınız var? En kısa sürede onaylanan ve hesabınıza aktarılan hızlı kredi için aylık faiz oranları %1,35 ve 12 ay vade için aylık taksit tutarları 461 TL’den başlıyor. 5000 TL kredi için 12 ay sonunda ödeyeceğiniz toplam tutar 5542 TL’dir. Yıllık maliyet oranı en düşük kredi garantisi ile Enpara İhtiyaç Kredisi, en avantajlı kredi fırsatı sunuyor. Enpara müşterilerine özel uygun faiz oranlarından yararlanmak için, siz de Enpara müşterisi olun. Finansbank Enpara hesap açma işlemlerinizi bir an önce tamamlayın; Enpara’nın avantajlı dünyasından ve ayrıcalıklarından yararlanın.