Enpara; Finansbank’ın şubeye gitmeye gerek kalmadan uygulamaya koyduğu bireysel bankacılık şeklidir. Dijital bankacılık anlayışını benimseyen bir sistemdir. Şubeye gitmek zorunda olmadığımızdan havale, EFT ve hesap işletim ücreti gibi faaliyetlerden ücret talep etmemektedir. Enpara bankamatik kartı talep etmeniz durumunda ise size gönderilen enkart ile gerek yurt içi gerekse yurt dışı bütün ATM işlemlerinizi yapabilirsiniz. Enpara ile otomatik ödeme talimatı da vermeniz mümkündür. Bankamatik kartı gibi marketlerde ve mağazalarda da kullanabilirsiniz. Bütün bunların yanında zengin faiz oranları ile de kişilerin beğenisini toplamıştır.

Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank Enpara hesabı açmak için iki yol vardır. Bunlardan birincisi “http://www.enpara.com” web sitesine girip başvuru yapmak; ikincisi ise size en yakın Finansbank şubesine giderek direkt başvuru yapmaktır. İnternetten enpara başvurusu yapacaksanız; ilk yapacağınız iş Enpara resmi web sitesine gitmek olacaktır. Site açıldığında sağ alt kısımda mavi renkli yazılmış olan “Müşteri olmak istiyorum” diye yazan bölümün altında yer alan “BAŞVUR” düğmesine tıklayın.

Karşınıza çıkan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra başvuru işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Daha sonra yetkili kişiler en kısa süre içerisinde sizi, başvuru formunuzda belirtmiş olduğunuz adreste ziyaret ederek sözleşme ve diğer işlemlerinizi tamamlayacaktır. Bu yönü ile de müşterilerin gönlünü kazanmıştır. İkinci yol da yukarıda belirttiğim gibi şubeye giderek başvuru yapmaktır. Şubeye gittiğinizde bireysel bankacılık hizmeti veren bölümlerde görevli personeller size yardımcı olacaktır.

Enpara kullanan müşteri sayısı her geçen gün daha da çoğalmaktadır. Müşterilerine önemli derecede kolaylık sağlayan bu sistem oldukça mantıklıdır. Finansbank enpara hizmeti ile bankacılık anlayışına yeni bir ivme kazandırmıştır. Siz de Finansbank’ın bu hizmetinden faydalanmak istiyorsanız başvuruda bulunabilir ve siz de mutlu müşteriler arasına katılabilirsiniz.