Şubesiz bankacılık hizmetinin ilk uygulayıcılarından biri olan enpara Finansbank bünyesinde hizmet veren özel bir bankacılık sistemidir. Bu sistemde nakit para yatırma ve çekme haricinde her türlü işlem internet üzerinden yapılır ve bu sayede masrafsız bankacılık hizmetinden yararlanılması sağlanır. Nakit para yatırma ve çekme işlemleri için ise Finansbank şubeleri üzerinden işlemler yürütülür.

enpara ihtiyaç kredisi başvurusu için ise internet şubesi üzerinden kredi başvuru formu doldurulabilmektedir. Finansbank enpara ihtiyaç kredisi başvurularında sunulan büyük avantajlardan biri dosya masrafsız kredi kullanımı olurken aynı zamanda ihtiyaç kredisi faiz oranları için de diğer bankalara oranla daha uygun oranlar sunulmaktadır. 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 187 lira oluyor.

Yani ayda sadece 187 lira ödeyerek 5000 TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyor üstelik kredi kullanımı için kesinlikle hiçbir masraf ödemiyorsunuz. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin enpara internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız yeterli oluyor. Başvurunuzun ardından enpara müşteri hizmetleri temsilcisi sizinle telefon numaranız üzerinden irtibata geçerek randevu alacak, daha sonra belirttiğiniz tarih ve saatte istediğiniz adresi ziyaret ederek hem enpara müşterisi olmanız için gereken hem de ihtiyaç kredisi kullanabilmenizi sağlayacak olan evrakları imzalatarak sizi ilk etapta enpara müşterisi yapacaktır. enpara kullanıcı adı ve şifresi bilgilerinizi oluşturduktan sonra internet üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak gerekli işlemleri tamamlayarak hemen kredinizi kullanabilirsiniz.