Şubesiz bankacılık hizmetini hayata geçiren ilk bankalar arasında yer alan Finansbank tarafından kurulan enpara “masrafsız bankacılık” hizmetinin öncülerindendir. Müşterilerine pek çok konuda büyük avantajlar sunan enpara bu nedenle tercih edilirliğini her geçen gün arttırmaktadır. Peki, Finansbank enpara avantajları nelerdir?

Masrafsız Bankacılık Enpara İle Hayatınızda 

Yapmış olduğunuz hiçbir bankacılık hesabından hiçbir isim altında masraf tahsil etmeyen enpara bu sayede müşterilerine gerçekten masrafsız bankacılık hizmetinden yararlanmalarına olanak sağlamaktadır. Sunulan hizmet kapsamında yıllık hesap işletim ücreti alınmadığı gibi aynı zamanda ücretsiz havale, ücretsiz EFT gibi tüm bankacılık işlemlerini de ücretsiz olarak yapmanıza olanak sağlanır.

Enpara Hesap Açma 

Sunulan bu avantajlardan yararlanmak isteyen kişilerin Finansbank enpara hesap açma başvurusunda bulunmaları yeterlidir. Bunun için tek yapmanız gereken enpara internet sitesi üzerinden ulaşacağınız hesap açma linkini tıklamak ve açılan pencerede sizden istenen kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmanızdır. Bunun ardından yetkili müşteri temsilcisi sizinle irtibata geçecek ve verdiğiniz adreste sizi ziyaret ederek gereken belgeler imzalatarak hesap açma işleminizi tamamlayacaktır.

Enpara Hesap Kapatma 

Hesabınızı artık aktif olarak kullanmak istemiyorsanız bu durumda hesap kapatma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Bunun için enpara müşteri hizmetleri üzerinden hesap kapatma talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Ancak hesap işletim ücreti alınmadığı için hesabınızı kapatmasanız da herhangi bir sorun ile karşılaşma riskiniz bulunmaz.