Cep telefonunuzu küçük bir banka şubesine dönüştürmek ve gittiğiniz her yere bankanızı yanınızda taşımak ister misiniz? Yanıtınız evet ise tek yapmanız gereken Finansbank cep şube uygulamasını telefonunuza indirmek olacak.

Finansbank Cep Şube İndir

Bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuz üzerinden yapmanızı sağlayan Finansbank cep şubesi kullanımı son derece kolay olan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmak için ise tek yapmanız gereken hemen cep telefonunuzun arama motoru üzerinden cep.finansbank.com.tr adresini yazarak indirme linklerini takip etmektir.

Finansbank Cep Şubesi Şifre Alma 

Uygulamayı ilk indirdiğiniz anda cep telefonunuzun kişisel bilgilerinizi güvenlik altına almak adına Finansbank aktivasyon kodu almanız gerekir. Peki, Finansbank aktivasyon kodu nasıl alınır? Aktivasyon kodu almak için yapmanız gereken ekstra hiçbir şey yoktur. Finansbank cep şubesi uygulamasını indirdikten sonra açılış ekranında kod otomatik olarak Finansbank sistemine kayıtlı olan cep telefonuna gönderilmektedir. Sisteme kayıtlı olan bir telefon numarası kullanmıyorsanız öncelikle ilk olarak cep telefonu numarası güncelleme işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra her yeni giriş yaptığınız da yine kayıtlı olan cep telefonu numarasına doğrulama mesajı gönderilecek olup bu mesajı girdikten sonra cep şubesi sistemine giriş yapmanıza izin verilir. Bu sayede nakit para yatırma ve nakit para çekme dışında kalan tüm bankacılık işlemleri için bankaya gitme zorunluluğu ortadan kaldırılırken aynı zamanda bankacılık işlem masrafları için de çok daha düşük rakamlar ödemeniz sağlanır.