Bayram kredisi denildiğinde ilk akla gelen banka olan finansbank ile sizlerde 2016 yılında bayramda nakit ihtiyacınız olmadan geçirebilirsiniz.Finansbank’ın bayram kredisinin en büyük özelliği normal ihtiyaç veya taşıt kredisine göre daha düşük  faiz ve uzun vade oranlarına sahip olmasıdır diyebiliriz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Finasbank özel günler ve özel haftalar için normal kredilere göre daha avatajlı kredi koşullarına sahip kredi kampanyaları düzenlemektedir, sizlerde bu kredi kampanyalarını takip ederek daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.Finansbank Bayram Kredisi 2018 başvurusunu isterseniz finansbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi finansbank’ın telefon bankacılığı olan ” 0850 222 0 900 ” numarasından rahatlık kredi başvurusu yapabilir veya var olan kredi başvurunuzun durumunu sorgulayacaksınız.

Finansbank her türlü kampanyasında öncelik olarak müşteri memnuniyeti prensib olarak benimsemiş ve müşterilerine bu yönde kredi kampanları düzenlemektedir.Finansbank üzerinden kredi kullanmak istediğinizde kredi notunuz önemli bir rol oynamaktadır, eğer kredi notunuz düşük ise finansbank bayram kredisinden yararlanamamak tasınız.

Bayram tadında bayram gibi bir bayram yaşamak isteyenlere son derece cazip kredi kampanyaları sunan Finansbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi ile rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor. 19 Eylül 2016 tarihine kadar kredi başvurusunda bulunulmasına izin veren banka Eylül ayında ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine ödemelerini Aralık ayına kadar erteleme hakkı sağlarken bu sayede daha kolay ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Kredi vade ve faiz oranları nedir ?

Gerçekten bayram gibi bir bayram yaşamak isteyen kişilere destek olan Finansbank bayram kredisi kampanyaları ile bu hayallerin gerçeğe dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır. 36 ay vadeli 10 bin lira bayram kredisi kullanmak isteyen müşterilerinden sadece 52,50 lira kredi dosya masrafı talep eden banka müşterilerinin kredi notu ortalamasına göre değişen kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere uygulanan Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.20 seviyesine çekilirken düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin bayram kredisi başvurusunda bulunmaları durumunda yüzde 1.63 seviyesinden kredi kullandırımı gerçekleştirilmektedir. Yani yüksek kredi notu olan kişi 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişinin aylık ödemesi 358 lira olurken düşük kredi notu ortalaması olan kişinin aylık ödemesi 390 lira seviyesine kadar yükselmektedir.